Оптимізація і розкрутка сайту: Складнощі підбору компанії

Дата: 02.04.2013
Автор: ITUA
Время чтения: ~8 минут

Оптимізація і розкрутка сайту: Складнощі підбору компанії

З рівнем розвитку інтернету і поступовим переходом бізнесу в онлайн режим, питання вибору фірми, що надає послуги оптимізації сайту, виходить на перший план. Голова ради директорів Microsoft Біл Гейтс одного разу сказав — “Якщо вашого бізнесу немає в інтернеті, значить вас немає в бізнесі!”, в цьому ми з ним згодні, на сьогоднішній день шанс домогтися високих результатів у бізнесі, не вдаючись до можливостей всесвітньої павутини, йдуть до нуля. Але так само важливо розуміти, що просто мати сайт мало, інтернет розвивається і часи любителів створювати сайти — давно вже минули. Оптимізація, просування сайту — це ті речі, які варто довірити професіоналам. Завдяки стрімким темпам розвитку інтернету, послуги оптимізації сайту зайняли важливе місце в бізнесі. Прийшов той час, коли керівники усвідомили всю важливість SEO і все частіше звертаються до фахівців для проведення якісної онлайн-компанії.

Проблематичність вибору оптимізаторської компанії в Україні полягає в тому, що вартість оптимізації сайту не є головним показником якості, навіть якщо вами буде обрана оптимізація сайту, ціна на яку буде вище ніж у більшості компаній , це не гарантує того, що ви отримаєте найвищий рівень послуг. Або ж вирішивши заощадити, ви можете звернутися до компанії, у якої найнижчі ціни, оптимізація сайту в такому випадку і зовсім може обернутися для вас втратою ресурсу. Пам’ятайте, до підбору компанії варто підходити з особливою ретельністю, так як їм ви довіряєте сайт, а з ним в більшості випадків і бізнес. Так як же не помилитися у виборі? Допомогти розібратися в цьому спробує наша стаття. Ось кілька питань, відповіді на які допоможуть нам сформувати правильне уявлення про компанію:

Перше що варто з’ясувати це те, скільки років фірма займається SEO. Думаємо, всі розуміють, що якщо це нова компанія, то не виключено, що перед Вами чергова фірма одноденка. Варто розуміти, що розкрутка сайту в google це тривалий процес і за пару днів нічого не вийде, після того, як проведена основна оптимізація сайту, пошукові системи беруть до увагу всі зміни і якщо все зроблено правильно, то поступово ваш сайт стане підніматися в результатах пошукової видачі. Запам’ятайте, не варто розраховувати на те, що за один день з сотої позиції ваш сайт вистрибне в ТОП.

Ще важливим критерієм підбору є штат компанії. Варто з’ясувати, яка кількість співробітників працює в компанії. Звичайно ж, великий штат не є запорукою якості, але якщо це велика фірма, то шанс потрапити до аматорів, здатним лише нашкодити вашому сайту, набагато менше.

І ще, жодна оптимізаторська компанія, не може обіцяти вам стовідсоткову гарантію виведення сайту на перше місце у всіх пошукових системах. Наскільки добре б не проводилася оптимізація сайту, реклама такого роду це всього лише піар хід. Справжні професіонали розуміють, що лише провівши попередній аналіз ключів і ситуації по цьому запиту, в пошукових системах максимум, що вам зможуть пообіцяти це вихід в ТОП 5.

З’ясуйте, які методи просування використовує компанія? Важливо дізнатися, чи не використовується компанією, так звана чорна оптимізація сайту, вартість на яку часто може бути меншою, але застосування чорного SEO — це величезний ризик, на який ми не радимо вам йти.

Також не потрапити до аматорів, вам допоможе усвідомлення того, що дешеве SEO — це міф і якщо вам пропонується оптимізація сайту, ціна на яку набагато нижче ніж у переважної більшості компаній, це може означати лише те, що вас просто хочуть обдурити, так як оптимізація та розкрутка сайту завжди пов’язана з певними поточними витратами.

Ну і на завершення, не забудьте дізнатися про рекомендації компанії. Тут варто звертати увагу не тільки на кількість клієнтів фірми, але і на їх якість. Наявність серед клієнтів великих фірм говорить про рівень компанії. Якщо компанія здатна впоратися з акулами бізнесу, значить це вже не дрібна рибка, а як мінімум така ж акула. ​​

І неважливо в якому місті проводиться оптимізація сайту, Київ чи Донецьк головне, щоб обрана вами компанія були істинними професіоналами своєї справи, тоді розкрутка сайту ефективно впливатиме на ваш бізнес.

Планируете будущий проект с нами?
Планируете будущий проект с нами?

Мы всегда рады поделиться своим опытом и помочь вашему бизнесу быстрее развиваться.

Начать работу с нами