СЕО просування. Що, навіщо, як це працює?

Дата: 25.06.2013
Автор: ITUA
Время чтения: ~5 минут

СЕО просування. Що, навіщо, як це працює?

Ви ніколи не заміслювалися про те, скільки сайтів створюється кожен день? Відповідь вас напевно здивує. На поточний момент, щодня у світі створюється близьуо півмільйона сайтів. І тут стає зрозумілим, що якщо ваш сайт несе тільки «добро», то йому необхідно виділитися, а це залежить від того, який трафік користувачів на вашому сайті. Виникає питання: «Так як максимально збільшити приріст числа користувачів на добу?». Насправді, методів просто маса, найпоширеніші з них — це покупка ПОСИЛАННЯ зі сторонніх ресурсів, різна реклама та seo розкрутка сайту.

Отже, що таке seo оптимізація сайтів ?

Якщо розшифрувати абревіатуру SEO, то ми отримаємо Search Engines Optimisation, тобто при дослівному перекладі це «оптимізація під пошуковий движок». Якщо сказати трішки простіше, то це методи І спосіб оптімізації під пошукову систему. Ми розглянемо на прикладі такого пошуково запиту: «просування сайту google». Іншими словами, СЕО направлено на те, щоб підняти рейтинг вашого сайту в пошукових системах и підняти його в ТОП (Перші 10). Насправді замовити розкрутку сайту це просто ідеальний варіант для вас. Тепер трохи статистики: переважна кількість користувачів заходить на сайт, знайшовши його саме через пошукову систему.

Які рядки потрібні для просування веб сайту?

Тут, на жаль, нічим порадувати, так як просування веб сайту це комплексне завдання і одним seo розкручуванням тут не обійтися. Просування може зайняти від 3-х тижнів до кількох місяців, все залежить від якості наповнення сайту, а також від частоти апдейта його контенту. Трохи точніше вказати терміни можливо, але для цього потрібно детально проаналізувати безпосередньо вміст сайту, окреслити «фронт» по його оптимізації. Чимало важливо, що чим конкурентніші будуть ключові для пошуку слова, тим складніше буде підніматися в ТОП пошукової системи.

Результати використання сео просування

Отже, в результаті СЕО замовлення на розкрутку сайту, ви отримуєте відчутний приплив нових користувачів, які починають замовляти ваші товари, послуги, сайт починає користуватися повагою серед конкурентів. Він починає приносити ту користь, для якої він спочатку задумувався і був створений. І дуже важливо розуміти два моменти. По-перше, чим раніше, ви замовте СЕО просування веб сайту, тим швидше ви потрапите в «десятку» перших, в наслідку, швидше окупляться ваші витрати на саму оптимізацію. По-друге, чим вище ви піднімитеся, тим більше конкурентів зроблять замах на ваше місце, тому відмовлятися від подальшої seo оптимізації сайту, як мінімум нерозумно. Навпаки, необхідно все більше коштів витрачати в боротьбі за лідерство. Але не забувайте «чорна оптимізація» жорстко карається.

Планируете будущий проект с нами?
Планируете будущий проект с нами?

Мы всегда рады поделиться своим опытом и помочь вашему бизнесу быстрее развиваться.

Начать работу с нами