Відправлення запитів на переперегляд. Поради Google

Дата: 05.05.2015
Автор: ITUA
Время чтения: ~4 минут

Відправлення запитів на переперегляд. Поради Google

Кількість і якість зовнішніх посилань на сайт, багато в чому визначає його позицію в пошуковій видачі і, тому дуже важливо проводити зовнішню оптимізацію відповідно до правил пошукових систем. Великим мінусом може бути наявність великої кількості SEO-посилань з неякісних ресурсів. Занадто швидке нарощування кількості посилальної маси теж може привести до негативних наслідків і завести просування вашого ресурсу в глухий кут.

Дуже часто можна зіткнутися з нерозумінням того, звідки і чому до сайту, що просувається, Google застосовує санкції. Знання правил, умов та переваг пошукової системи і особливостей алгоритму дозволить вам продуктивно просувати сайт і з усією впевненістю нарощувати кількість посилань, не боячись отримати штраф за їх кількість.

Що робити, перш ніж відправляти запит на переперегляд?

До вашого сайту могли застосувати санкції в разі порушення «вимог до якості», щоб запобігти спаму в результаті пошукової видачі. В цьому випадку уважно перегляньте правила в панелі веб-майстер Google і перевірте, чи задовольняє ваш сайт ці вимоги компанії. Якщо ж є впевненість, що все в порядку, чи що вже виправлені помилки, можете сміливо відправляти запит.

Визначення якості посилань

Перш за все дивимося в панелі вебмайстрів — там є сектор, де вказані всі зворотні посилання. Знаючи дату старту кампанії просування сайту, можна скачати звіти по посиланнях за останній час. Автоматично генеруються записи на різних форумах, спам в коментарях з блогів, посилання в текстовій рекламі можуть бути пізнані пошуковим роботом і оцінені як неприродні і порушувати гугловські вимоги.

Очищення посилального профілю

Необхідно, перш за все, спробувати розібратися з неякісними посиланнями фізичним шляхом, або скористатися закриттям їх в “nofollow”. Потім ви скористаєтеся спеціальним «інструментом відхилення» для очищення від решти неприродних SEO-посилань.

Здійснюється переперегляд працівником Google в найкоротший час, за заявою компанії. Насправді це відбувається протягом декількох днів, в кращому випадку. Так як кількість сайтів на переперегляд постійно змінюється, передбачити, як буде у вашому випадку неможливо. Після обробки вашого запиту надішлють сповіщення, в якому оголосять, що санкції зняті, або що сайт як і раніше не задовольняє вимоги Google.

Планируете будущий проект с нами?
Планируете будущий проект с нами?

Мы всегда рады поделиться своим опытом и помочь вашему бизнесу быстрее развиваться.

Начать работу с нами