Що таке Бітрікс24

Дата: 08.07.2015
Автор: ITUA
Время чтения: ~5 минут

Що таке Бітрікс24

«Бітрікс24» — це величезний хмарний корпоративний ресурс, який охоплює майже все. Тут є можливості соціальних мереж, бази знань, роботи зі звітами та документами, проектів, завдань, бізнес-чат, управління персоналом і багато іншого, в тому числі CRM. У цьому сервісі об’єднані всім знайомі робочі інструменти і соціальний формат комунікацій.

Головні переваги

Найголовніша особливість і перевага бітрікс у тому, що це один великий сервіс, який замінює безліч інших. Він має величезний і універсальний ряд можливостей. Інших рішень, які містять настільки ж широкий функціонал і набір інструментів — немає. Є тільки ресурси, які вирішують окремі проблеми і завдання, але це занадто незручно, бітрікс ж зумів створити єдине середовище роботи. Це означає, що замість десятка різних програм та інструментів, споживач може користуватися лише одним сервісом, це вкрай зручно. Але у такого рішення є і свої проблеми. Наприклад, ви не можете відмовитися від якоїсь певної функції або отримуєте в користування тільки одну, якщо ви користуєтеся Бітрікс — ви отримуєте все і відразу. Це означає, що навіть непотрібні вам інструменти будуть поглинати певні ресурси, навіть без потреби в них. Також, така величезна кількість функцій збиває з пантелику, спочатку в цьому дуже важко розібратися і плутаєшся.

Працювати з ресурсом можна не тільки через персональний комп’ютер, а й через мобільний пристрій. Така функція дозволяє вам в будь-який потрібний момент скористатися всім функціоналом «Бітрікс24», незалежно від свого місця розташування і це робить роботу тільки зручніше і приємніше.

Вище вже згадувалося про CRM, але що ж це таке? Це те, що дозволить вам побудувати відносини з вашими клієнтами. CRM фіксує всі листи, претензії і дзвінки від клієнтів. Він дозволяє повністю налагодити роботи бази даних про клієнтів. Для багатьох ця функція виявиться вельми корисною, адже найчастіше розібратися, впорядкувати всі дані і записи про клієнтів вкрай важко.

Ресурс орієнтований на фірми середнього та малого бізнесу. Ви маєте можливість створити особистий «Бітрікс24», запросити туди своїх колег і починати працювати прямо в хмарі. Приємно те, наскільки сервіс легкий в засвоєнні. Для того, щоб активно почати користуватися порталом не потрібно купувати ніякого обладнання або проходити навчання. Досить просто зареєструвати компанію і відкрити там доступ для співробітників.

В цілому, стає зрозуміло, що «Бітрікс24» — це дуже корисний сервіс, який надає величезні можливості його користувачам. А випробувати і вивчити цей сайт ви можете без проблем, адже там присутня можливість безкоштовної реєстрації, в результаті якої ви отримаєте свою особисту корпоративну мережу.

Планируете будущий проект с нами?
Планируете будущий проект с нами?

Мы всегда рады поделиться своим опытом и помочь вашему бизнесу быстрее развиваться.

Начать работу с нами