1С казначейство допомагає контролювати роботу всього підприємства

Дата: 04.09.2015
Автор: ITUA
Время чтения: ~5 минут

1С казначейство допомагає контролювати роботу всього підприємства

Для нормального контролю над всією діяльністю установи створюються різні програми. Їх використовують бухгалтери для того, щоб складати різні обліки (бухгалтерські, податкові). Проекти для управління створюються різні, в залежності від призначення виробництва. Однією з таких є 1с казначейство .

Це комплекс різних систем для контролю грошових коштів підприємства. Її створили для того, щоб полегшити роботу казначейств. Вона має такі переваги: ​​

  • контроль всіх платежів;
  • інвентаризація всіх рахунків, які є в наявності;
  • прискорення погодження платежів;
  • скорочується рівень невикористаних грошей на рахунках за допомогою їх переміщення всередині групи;
  • виконання бюджету грошових коштів підвищується.

Програму застосовують для того, щоб забезпечити консолідацію різних платежів (фактичних, запланованих). Також за допомогою цієї системи можна легко спланувати рух всіх фінансів компанії. Фахівці можуть лімітувати потоки, залишки грошей. Це допомагає планувати управління всіма фінансами. Вся система виконує всі дії автоматично.

Функціональні можливості програми

1. Контролювання всієї заборгованості по дебету і кредиту. Для того, щоб прискорити всі виплати, бухгалтер може скористатися платіжним календарем. Він і демонструє стан всіх розрахунків.

2. Узгодження всіх витрат. Розподіл всіх коштів передбачає попередню заявку для витрат. Завдяки цьому, можна запобігти нецільовому використання мереж.

3. Автоматизація всіх дій. Програма сама може становити реєстрацію платежів, а також автоматично перевіряти всі надходження і вести облік договорів в 1С.

4. Складання звітності по роботі організації. Тут можна складати різні звіти в будь-якій кількості, які потрібні начальству. Завдяки цьому, можна бачити всю картину про роботу організації.

Такий механізм дозволяє контролювати рух коштів на всіх групах підприємства, при необхідності переміщувати вільні кошти на інші. Касові розриви будуть компенсовані за допомогою вільного рахунка юридичної особи.

Найкраще застосовувати її тоді, коли буде здійснюватися перехід від малого бізнесу до середнього. При її допомозі, ви зможете уникнути зайвих втрат під час переходу.

При придбанні такої програми фахівці також допоможуть її налаштувати і показати основні принципи її роботи.

Планируете будущий проект с нами?
Планируете будущий проект с нами?

Мы всегда рады поделиться своим опытом и помочь вашему бизнесу быстрее развиваться.

Начать работу с нами