Прикладне рішення 1С: Бухгалтерія дозволяє дізнатися багато нового про програму

Дата: 22.10.2015
Автор: ITUA
Время чтения: ~5 минут

Прикладне рішення 1С: Бухгалтерія дозволяє дізнатися багато нового про програму

Для полегшення професії бухгалтера створюються різні програми, які дозволяють формувати звіти автоматично. Також для підвищення кваліфікації створюються різні курси.

Використання прикладного рішення 1С Бухгалтерія 8 для України — заняття, які проводяться для фахівців фінансової сфери. Вони повинні мати знання про бухгалтерський і податковий обліки, а також бути знайомими з програмою 1С бухгалтерія 8 .

Курс призначається для того, щоб:

  • вивчити основні повноваження функцій системи для бухгалтерії;
  • розуміти основні методи функціонування різних елементів і їх взаємозв’язок між собою;
  • розуміти базові способи різних конфігурацій програми;
  • закріпити отримані знання на практиці.

Курс містить різні розділи, які демонструють роботу бухгалтерського відділу. Наприклад, тут містяться механізми і принципи для всієї системи, облік кадрів, активів, план рахунків в 1С, а також інші операції.

width =

Вимоги під час проходження курсу

  1. Ці заняття проводяться для того, щоб кожен слухач опанував новими знаннями і потім міг застосовувати їх на практиці при виконанні своїх обов’язків.
  2. Всі відвідувачі повинні навчитися користуватися різними інструментами побутової конфігурації. Це в подальшому дозволить швидко виконувати всі розрахунки або інші дії. Від отриманої інформації слухачі запам’ятовують те, як необхідно застосовувати методи для проведення стандартних операцій.
  3. Бухгалтер повинен також уважно стежити за всією інформацією, яка надходить і при потребі виправляти помилки користувачів в базі з інформацією.
  4. Всі користувачі розуміють сенс роботи бухгалтерських та податкових функціоналів.
  5. Найважливіший критерій занять — вміння контролювати особливо важливих розділів бухгалтерського обліку. Адже від їх роботи залежатиме весь результат. На їх підставі і складаються звіти для різних інстанцій держави, які здійснюють контроль всієї фінансової діяльності підприємства.

Інформація про курс

Тривалість всього навчання триває 40 академічних годин. За цей період слухачі повинні отримати знання, які перераховані вище. Протягом усіх занять будуть розглядатися теми, які потім виносяться на іспит 1С професіонал. Також після проходження радять отримати сертифікат, який видається після іспиту.

Ці курси допоможуть підвищити свої знання в роботі з програмою. Також це можливість підвищити свою кваліфікацію. Тому не варто уникати такої можливості, а потрібно скористатися пропозицією.

Планируете будущий проект с нами?
Планируете будущий проект с нами?

Мы всегда рады поделиться своим опытом и помочь вашему бизнесу быстрее развиваться.

Начать работу с нами