Копірайтинг: важлива частина поліпшення бізнесу або модна розкіш?

Дата: 07.04.2016
Автор: ITUA
Время чтения: ~5 минут

Копірайтинг: важлива частина поліпшення бізнесу або модна розкіш?

Сучасні люди взагалі не уявляють своє життя без Інтернету. Він уже перестав бути тільки розвагою, а перетворився на засіб заробітку грошей. Досить багато займаються інтернет-бізнесом, продаючи різні товари або послуги. Зрозуміло, що конкуренція в різних нішах постійно зростає.

Одним з ефективних способів поліпшити свій ресурс є копірайтинг. Це написання унікальних текстів. Деякі до сих пір впевнені, що для їхнього бізнесу це абсолютно не потрібно, а написання статей — додаткова витрата грошей і часу. Вони глибоко помиляються. У цьому можна переконатися на одному простому і показовому прикладі.

Користувач, шукаючи послугу або товар, відкриває відразу кілька ресурсів для порівняння. Серед них відображається і ваш сайт. І начебто у вас є все, що шукала людина, але чомусь він йде до інших. Одна з причин — неякісний контент.

Чому так важливий контент на сайті?

Стандартні тексти, фрази вже давно не приваблюють відвідувачів, а навпаки відштовхують. Мало хто з самого початку дочитує інформацію до кінця. Тому погляд на копірайтинг вже давно переглянутий.

Тепер до текстів, виділяють зовсім інші критерії:

  • оригінальний, привабливий заголовок;
  • підкреслення важливих деталей в тексті;
  • марковані списки.

Повірте, такі прийоми дуже ефективно працюють. Користувач очима відразу знаходить важливі моменти в тексті. Якщо їх грамотно подати, то є велика ймовірність того, що статтю дочитають до кінця і потім здійснять замовлення. Прочитавши подану інформацію, він повинен зрозуміти, що саме на вашому ресурсі знаходиться той самий товар або певна послуга.

Завдяки таким підходам потенційний клієнт перетворюється в реального. Значить, число покупців збільшується і дохід відповідно теж. Крім цього, за допомогою грамотно поданих текстів можна вивести свій ресурс в лідери. Щоб все це вийшло, то створюється унікальний контент, який оптимізований під запити системи пошуку.

Звичайно, всім цим можете займатися і самостійно, якщо у вас є час і бажання. Але краще доручити це все грамотним фахівцям, які зможуть врахувати всі тонкощі. Вирішувати це тільки вам.

Якщо виникли питання, то звертайтеся до наших професіоналів за зазначеними контактами. Ви отримаєте кваліфіковану допомогу в просуванні сайтів у інтернеті і багато іншого.

Планируете будущий проект с нами?
Планируете будущий проект с нами?

Мы всегда рады поделиться своим опытом и помочь вашему бизнесу быстрее развиваться.

Начать работу с нами