Здійснюємо дзвінки тільки за допомогою найзручнішою телефонії

Дата: 01.06.2017
Автор: ITUA
Время чтения: ~4 минут
Здійснюємо дзвінки тільки за допомогою найзручнішою телефонії

Кожен з нас давно вже переконався, що досягнення науки не стоять на місці, а постійно вдосконалюються. Навіть, наймодніші засоби зв’язку, з часом замінюються на більш зручні і функціональні.

Так стандартна АТС починає йти на другий план, а пальму першості займає IP-телефонія. Вона пропонує своїм користувачам величезну кількість варіантів альтернативного зв’язку. Одним з лідерів на ринку вважається Asterisk.

Це система телефонії з величезними функціональними можливостями, які звичайній АТС були просто недоступні. Так значно покращився зв’язок, дзвінки, що надходять, нікуди не губляться, а записуються системою.

Зручне користування

Крім функціональних характеристик, система має ще такими переваги:

  • дешева вартість;
  • мобільність;
  • можливість самостійно розібратися у роботі.

Після відмови від звичайної АТС, на користь сучасної телефонії, ви значно скоротите рахунки на дзвінки. Різницю ви побачите відразу. Особливо це вигідно тим, хто багато дзвонить за кордон по роботі.

У разі необхідності користувач легко може імпортувати за допомогою відповідного вам хостингу всі дані. В кінці вам потрібно просто повідомити новий IP АТС. Традиційна телефонія такими можливостями не володіла. У разі поломки або інших неприємностей, клієнти довго могли залишатися без зв’язку.

Розуміючийй користувач, може самостійно без технічної підтримки розібратися у всіх тонкощах роботи всієї системи. В установці практично немає нічого складного. Головне дотримуватися послідовності дій.

Наявність технічної підтримки

Сама програма має безліч можливостей. Їх використання допоможе досягти гарного результату. При необхідності можна запросто перезавантажувати окремі модулі. Під час цього загальна система роботи абсолютно не порушується. Всі дані об’єднані в одне ціле.

При установці, ви відразу можете виставити пріоритетність функціональних можливостей. Поступово можете додавати нові характеристики для користування. Asterisk дозволяє дописувати ваші вимоги. Це відмінний варіант телефонії для ведення бізнесу.

Якщо ви раніше не мали ніякого діла з телефонами, то звичайно вам будуть потрібні консультації фахівців. У таких випадках, варто замовити професійну підтримку. Від правильності налаштувань, в майбутньому залежить робота всієї системи. Також варто потурбуватися про розвиток свого бізнесу в усіх аспектах і скористатися послугою просування сайту в Києві під пошукові системи.

Планируете будущий проект с нами?
Планируете будущий проект с нами?

Мы всегда рады поделиться своим опытом и помочь вашему бизнесу быстрее развиваться.

Начать работу с нами