Що необхідно зробити, щоб просунути сторінку?

Дата: 24.11.2016
Автор: ITUA
Время чтения: ~6 минут

Що необхідно зробити, щоб просунути сторінку?

Напевно, сьогодні вже не залишилося людей, які не користуються Інтернетом. Всесвітня павутина давно перестала бути просто розвагою. Багато хто її використовує для бізнесу. Так як попит на товари або послуги з Інтернету тільки зростає.

Зростання попиту змушує більшість підприємців розширювати свій асортимент.Зрозуміло, що з’являються нові товари або послуги, під які створюються нові сторінки. Зрозуміло, що їх потрібно якомога швидше просунути, щоб про них дізналося більше користувачів.

Багато хто думає, що якщо сайт вже займає якісь позиції, то і нова сторінка відразу туди потрапить. Але це далеко не так. Щоб вона набрала потрібні позиції потрібно SEO просування .

Для просування в ТОП сторінки, яка цікавить, необхідно провести ряд дій:

  • збір семантики, як цікавить;
  • написання тексту;
  • опис, теги;
  • індексація;
  • посилання.

Етапи роботи

1) Почати варто зі збору семантики, яка цікавить. Обрані запити повинні стосуватися конкретного бізнесу. Не намагайтеся взяти відразу все фрази. Віддайте перевагу найпопулярнішим. Підбирається семантика за допомогою спеціальних сервісів, де є можливість переглянути результат, вибрати правильно запити.

2) Після підбору ключових фраз слід переходити до пункту написання тексту. Зрозуміло, що він повинен бути унікальним і читабельним. Крім цього обрана тема повністю розкривається в статті. Прочитавши її, користувач повинен знайти відповіді на питання, які цікавлять. Пошукові запити виглядають в тексті зрозуміло. Тому абсолютно не рекомендується в уже існуючу статтю вставляти нові фрази. Вони можуть бути абсолютно нечитабельними.

Що стосується кількості слів, то дійте на свій розсуд. Пошукові системи люблять великі тексти. Але тут ще важливо звертати увагу на якість. Іноді маленькі тексти дають кращий результат, аніж великі.

3) Коли текст повністю готовий, переходять до опису і тегів. Про ці два пункти не варто забувати. Опис повинен бути коротким, але містити в собі читабельним пропозицію з основними запитами. Не забудьте і про тему статті.

Тегами виділяють назву тексту і основні запити. Велику їх кількість не варто використовувати. H1 повинен бути обов’язково. Також це стосується і H2.

4) Наступний етап індексація статті. Після цього процесу інформація потрапить у пошук. Стаття проіндексується саме на вашому сайті.

5) Заключним етапом стануть посилання. Їх необхідно проставити на різних форумах, сайтах, блогах. Головне, щоб їх сторінки були відкриті для індексування. Не забудьте і про внутрішню перелінковку сайту. Це дасть додатковий результат.

Щоб досягти високих результатів, необхідна постійна робота. SEO просування повинно здійснюватися постійно, а не зупинятися після досягнення потрібних цифр. І ще, не дивлячись на простоту дій, доручення потрібно довіряти лише фахівцям. Так як за простотою криється багато тонкощів, в яких зможуть розібратися професіонали.

Планируете будущий проект с нами?
Планируете будущий проект с нами?

Мы всегда рады поделиться своим опытом и помочь вашему бизнесу быстрее развиваться.

Начать работу с нами