Навіщо потрібна розкрутка сайтів в інтернеті?

Дата: 02.04.2013
Автор: ITUA
Час читання: ~8 хвилин

Навіщо потрібна розкрутка сайтів в інтернеті?

Сьогодні складно уявити розвиток бізнесу без використання WEB технологій. Практично кожне підприємство має свій власний сайт, що породжує конкуренцію в мережі, завдяки чому більшістю компаній використовує розкрутку сайту, професійно розкрутити сайт здатна далеко не кожна компанія, тому що професійне просування сайту в google завдання не з легких. Важливо розуміти, що розкрутка сайту під Google повинна виконуватися фахівцями, неправильна розкрутка сайтів, оптимізація без розуміння суті SEO, може привести до песімізаціі або навіть до бану вашого сайту.

Всі ми хочемо отримувати прибуток і, як відомо чим він більший, тим краще і більшість підприємців вже усвідомили, наскільки важлива при цьому якісна розкрутка сайту, вартість на цю послугу окупається в найкоротші терміни, після чого слідом чистий прибуток.

Але навіть якщо, створюючи сайт, ви не прагнете до отримання прибутку, а для вас це всього лише спосіб самореалізації, то розкрутка сайту ефективно сприяє розвитку вашого інтернет ресурсу і допоможе домогтися поставлених цілей. Зараз розповімо вам невелику історію про Стіва, який був фанатом кінематографа і як хобі створив сайт, скільки в підсумку він на цьому заробив.

Стів дуже любив дивитися фільми і його захоплення з часом, перетекло в хобі, Стів створив сайт, за допомогою якого, він міг ділитися своїми думками і переживаннями після перегляду чергового фільму. Стів ніколи не ставив перед собою мети заробити грошей, він просто хотів знайти однодумців але, не дивлячись на те, що його веб-сайт не був комерційним, Стів не шкодував грошей на своє хобі, він дивився нові фільми, ним замовлялася розкрутка сайту , оптимізація та дизайн.

Йшов час і завдяки вкладеним в сайт зусиллям, він наповнився якісним і цікавим контентом, сайт ріс, розвивався і в один прекрасний день сайт був помічений компанією CNN, яка розмістила у себе на сайті посилання на ресурс Стіва. Про те, що сталося далі не складно здогадатися, всього за три дні кількість відвідувачів на сайті зросла до 400000 в день. Завдяки настільки зростаючій популярності ресурсу, його помітила заможна фірма та захотіла купити доменне ім’я сайту. Стів дуже любив своє дітище, але запропонована сума в п’ять мільйонів доларів, не залишила йому вибору. І так hollywood.com знайшов своїх нових господарів.

Ця цікава історія показує нам, наскільки розкрутка сайтів в Google може бути ефективною і прибутковою, навіть якщо заробіток не є основною вашою метою. Стів заробив 5 мільйонів і повірте, розкрутка сайту на Google зіграла тут далеко не останню роль. Безумовно, не малу частку успіху можна зарахувати і дуже добре підібраного імені, але підбір доменного імені — це один з аспектів SEO, без якого розкрутка сайту в ТОП малоймовірна.

На жаль, розкрутка сайту в Україні частіше переслідує більш прагматичні цілі, в мережі ви часто можете зустріти такі оголошення як “ Розкрутка сайту недорого “, але найчастіше під такими оголошеннями ховаються шахраї, які не мають нічого спільного з SEO . Якщо вам дійсно потрібна якісна розкрутка сайтів, ціна на цей вид послуг не може бути занадто низькою і усвідомлення цього факту, допоможе вам не попастися на вудку шахраїв.

Повертаючись до нашої історії зі Стівом, варто зауважити, що в успіху його проекту так само велику роль зіграло і інформаційне наповнення сайту. Коли виконується розкрутка сайту за словами, варто пам’ятати, що наявність ключових слів в тексті це всього лише половина успіху розкрутки сайту, пошукові системи так само враховують інформативність і корисність контенту для користувача. Тому так важливо знати, що коли виконується розкрутка сайту, агентство , що надає SEO послуги, повинно мати штат висококваліфікованих копірайтерів.

Підводячи підсумок всього вищесказаного, хочемо сказати, найкраща розкрутка — це комплексна розкрутка і якщо ви всерйоз вирішили займатися бізнесом або ж просто хочете обзавестися власним інтернет ресурсом, вам просто необхідна розкрутка сайту, Україна в цьому плані намагається не відставати від усього світу і з кожним днем ​​все більше і більше людей звертаються до SEO фахівців для просування сайту в топ.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами