Як правильно вибрати версію, перед тим як купити 1С програму. На що слід звернути увагу при покупці?

Дата: 11.06.2013
Автор: ITUA
Час читання: ~9 хвилин

Як правильно вибрати версію, перед тим як купити 1С програму. На що слід звернути увагу при покупці?

У цій статті ми розглянемо, яку версію програми купити. 1С «Бухгалтерія» найкраще підійде для вашого підприємства. Завдяки нашому огляду, ви зможете самостійно вибрати відповідну програму, при цьому необов’язково володіти надто глибокими знаннями в програмах 1С. Для прикладу візьмемо дві з найпоширеніших їх версій, а саме 7.7, а також 8.

Перед тим, як перейти безпосередньо до того, щоб купити 1С, необхідно вибрати саме програмне забезпечення, розглянемо досить поширені помилки.
Вам вже, швидше за все, відомо, що до нинішнього часу фірма 1С представляє на ринку послуг дві гілки програм безпосередньо економічного призначення, а саме 1С Підприємство 7.7 та 1С Підприємство 8, уточнимо, що купити 1С в Києві не складе труднощів. Програмне забезпечення “сімдесят сьоме” в користуванні вже близько 14 років (була створена в кінці 1999-го року), а “вісімка” побачила світ наприкінці 2003-го року, це сприяло поширеній думці багатьох, що версія 8 змінить версію 7.7, а це означає припинення підтримки «сімки». Так само, до сьогоднішнього моменту ходять чутки про те, що версія 8 набагато ефективніше, ніж версія 7.7. Зараз ми спростуємо відразу обидва цих факти. І обслуговування 1С не припиниться.

По-перше, сама компанія 1С не раз оголошувала то, що підтримує всі свої програмні продукти. Цікавий факт, що на цей момент підтримується навіть версія 6.0, хоча нею вже практично не користуються, а це означає, що припинення підтримки версії 7.7 явно не буде.
По-друге, у версій 7.7 і 8 трохи різне призначення, хоча конструктивно зміни не дуже значні, просто різні версії орієнтовані на різні сегменти ринку. У свою чергу програма версії 1С Підприємство 8, призначена для великих підприємств, а її попередниця версії 7.7 — призначена для менших сфер бізнесу. Це і означає, що обидві цих версії ще довго будуть підтримуватися, і що ви можете звернути увагу на покупку обох продуктів 1С «Бухгалтерія».

Так яку ж версію все ж вибрати 7.7 або ж 8?

Отже, ми підійшли до найцікавішого. Так само звернемо увагу на те, що практично будь-яке завдання, реалізоване у версії 7.7, також може бути зроблена у версії 8. Слід звернути увагу, що купити 1С 8 і 7.7 можна і в місті Київ.

Отже, зараз коротко розглянемо переваги обох платформ.

Огляд переваг платформи 7.7

Раніше вже було сказано, що ця версія на ринку послуг вже більше 14 років, а це означає що всі «баги» вже виправлені, функціонал дороблений до дрібниць. Так що версія 7.7 може бути використана вами практично в будь-якій галузі, для автоматичного обміну невеликого об’єму даних, персоналом не вище 35 користувачів. Так само величезною перевагою є те, що ця платформа є дуже простою в освоєнні для персоналу і пред’являє невисокі вимоги до апаратного забезпечення робочого місця. Простота так само спрощує обслуговування 1С програм.
Потрібно зауважити, що платформа 7.7 ​​дешевше ніж «вісімка». Економія в порівнянні з версією 8 складе 2000 гривень, оскільки вартість ліцензії для версії 8 становить від 2880 до 5544 гривень за ліцензію, а ліцензія купується, як відомо, на кожному робочому місці. Купити 1С 8-ї версії можна в місті Київ за досить низькими цінами.

Так чому ж все таки краще “вісімка”?

Перш за все, просимо звернути увагу на те, що версія 8 програми 1С є більш потужною і більш продуктивною у порівнянні з 7.7, так як випущена вже трохи пізніше (в 2004 році), що дозволить використовувати її для підприємств середнього і великого бізнесу з чисельністю персоналу від 35 осіб.
Так само версія 8 більш вимоглива до «заліза» робочого місця і є більш складною в первісному освоєнні.
Проте головною перевагою є те, що у версії 8 було закладено значне зростання продуктивності системи. Все перераховане вище сприяє нормальному функціонуванню програми при одночасному «жвавому» документообігу більше 50 користувачів, а також робить можливим обслуговування 1С.
Сподіваємося, все вищевикладене, допоможе вам купити 1С саме тієї версії, яка підійде для вас, а так пропонуємо вашій увазі перелік загальних переваг всіх збірок версії 8, так як все ж, на наш погляд, це буде більш актуально, і, можливо, схилить вибір саме покупки 8 версії 1С платформи.
Слід зауважити, що є можливості налаштування безпосередньо конфігурацій на базі самої платформи 8, а саме:
1. Можливе загальне налаштування програмного забезпечення;
2. Так само можлива індивідуальне налаштування (а це означає що, кожен користувач зможе налаштувати програму безпосередньо так, як йому буде зручно);
3. Так само включена можливість більш гнучкого налаштування звітності (це велика перевага в порівнянні з версією 7.7);
4. Так само є вбудована можливість поновлення завдяки мережі Інтернет.

У результаті можна сказати, що ідеальним вибором для вас буде купити 1С 8 «Бухгалтерія», тим більше що купити 1С Київ не складе труднощів, завдяки великій кількості магазинів.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами