Монтаж систем відеоспостереження, чи варто звертатися до фахівця?

Дата: 20.06.2013
Автор: ITUA
Час читання: ~4 хвилин

Монтаж систем відеоспостереження, чи варто звертатися до фахівця?

Монтаж систем відеоспостереження досить трудомістке завдання, що вимагає від фахівця чималої вправності. У цій статті, ми розглянемо найцікавіші запитання, що стосуються систем відеоспостереження. А значить варто почати з класифікації камер відеоспостереження, так як вони найменша ланка у всій системі. Отже, камери бувають:

  • Аналогові

Цей тип відеокамер найпоширеніший і їх монтаж не займає багато часу і матеріальних ресурсів, але розплачуватися доводиться низькою якістю зйомки. Правда є ще один плюс — запис проводиться на простий відеомагнітофон, а записана інформація зберігається на касеті. Використовуються ці камери для систем відеоспостереження за обмеженим простором.

  • Цифрові

Для цьому типу камер, головною перевагою є досить висока якість зйомки. Камери цього типу використовуються для спостереження за великою кількістю об’єктів одночасно, до того ж запис з камер можна переглядати в режимі реального часу.

  • Бездротові

У разі бездротових камер, є цілий ряд позитивних якостей. Звичайно ж, головний плюс — розмір. Ці камери досить компактні і найчастіше використовуються для прихованої зйомки, до того ж їх можна встановлювати в важкодоступних місцях.

  • Купольні швидкісні камери

Ці камери можуть здійснювати повороти, як по вертикальній, так і по горизонтальній осі. Причому ці повороти відбуваються на досить високих швидкостях. Для багатьох вже не секрет, що такі камери встановлюються в місцях, які постійно вимагають уваги, таких як казино, магазини, банки.

При монтажі систем відеоспостереження необхідно враховувати, що вони повинні виконувати такі завдання:

  1. Візуальний контроль над територією, що охороняється;
  2. Обов’язково повинна бути можливість організації безперервного відеозапису;
  3. Повинна виконуватися функція охоронної сигналізації.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами