IT аутсорсинг

Дата: 18.07.2013
Автор: ITUA
Час читання: ~4 хвилин

IT аутсорсинг

ІТ аутсорсинг на вашому підприємстві — це використання досвіду компанії “Інформаційні технології України”, придбаного протягом багатьох років. Звернувшись за допомогою до нас? фахівці нададуть необхідні послуги не тільки в сфері ІТ аутсорсингу, але так само якісне обслуговування комп’ютерної техніки. Серед переваг нашої компанії? виділяється забезпечення клієнтам надійності і впевненості в справності їх техніки. І так, в чому ж основна ідея аутсорсингу…

ІТ аутсорсинг — це один з основних способів оптимізації роботи підприємства, пов’язаних з розробкою, впровадженням, супроводом інформаційних систем зовнішніми спеціалізованими компаніями. Так само це безперервність бізнес-процесів компанії, за допомогою якісного обслуговування інформаційних систем.

Система аутсорсингу забезпечує економію коштів і робочого часу, так само збільшує якість і кількість виконаної роботи. Зокрема, це така сама можливість для керівництва не втрачати час на обслуговуючі функції, займаючись виключно основним бізнесом компанії.

Комплексні рішення ІТ-аутсорсингу, включають в себе подолання більшості проблемних питань таких як: роботу по відновленню інформації, ремонт і обслуговування комп’ютерів, забезпечення комп’ютерної безпеки, обслуговування серверів, налаштування локальних мереж та Wi -Fi, створення сайтів, автоматизація складу, так само можливий виїзд фахівця в офіс.

Використовуючи аутсорсинг можна впоратися з такою основною проблемою, що стоїть перед керівництвом, як підтримання конкурентоспроможності.

Компанія ITUА за рахунок наявності досвідчених, висококласних професіоналів, забезпечує ефективність і надійність функціонування ваших систем.

До переваг ІТ аутсорсингу, крім обслуговування ПК, відноситься відстеження динаміки змін в бізнесі і ускладнення ІТ-інфраструктури. Процес переходу на аутсорсинг починається з аудиту інфраструктури. Після чого роблять висновок, щодо її поточного стану, виводиться звіт і надаються варіанти її оптимізації, враховуючи витрати ресурсів, фінансів, часу і праці фахівців, так само проводиться проектування та впровадження інфраструктури.

Комплекс дій, спрямований на аудит і обслуговування IT-інфраструктури різного рівня складності — це ІТ аутсорсинг, Київ є основним центром з надання послуг у цій сфері.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами