1С: Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства 8

У Вас велике сільгосп підприємство і Ви вже стомилися розгрібати паперові завали від численних операцій, звітів, які Ви і Ваші співробітники постійно обробляють вручну?

Телефонуйте прямо зараз! Купуйте 1С: Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства 8 і отримаєте масу вигідних рішень!

Програмний комплекс 1С: Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства 8 буде чудовим рішенням і незамінною допомогою в автоматизації всього бухгалтерського та управлінського обліку. Весь документообіг , а також необхідні операції ведуться суворо за чинним законодавством України.

Ви зможете оцінити всю перевагу швидких і правильних звітів, які не змусять Вас більше хвилюватися.

Ви і Ваш бухгалтер можете спокійно вести весь бухгалтерський облік: від важливих первинних документів до не менш важливих податкових звітів. Ваш відділ бухгалтерії зможе формувати і налаштовувати книги обліку сировини і матеріалів – придбання і продаж, а також вести облік декларацій з ПДВ.

Переваги та можливості 1С: Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства 8 :

Весь бухгалтерський облік подано як «на долоні», який до того ж відповідає суворим вимоги законодавства України.

Первинні документи та звітність допоможуть успішно вести всі необхідні завдання на підприємстві .

Ви дійсно оціните зручну форму обліку оподаткування, що допомагає вести книги придбаних / проданих товарів чи продукції, а також облік валових доходів / витрат .

Що нове і вигідне Ви зможете відчути, купивши даний програмний продукт :

Облік техніки і витратних матеріалів

Вам не доведеться постійно звіряти склад Вашого парку з паперовими носіями . Ви завжди зможете оперативно стежити за будь-якими пересуваннями всередині підприємства і бути в курсі будь-яких подій . У програмі реалізовано зручний облік палива та витратних матеріалів, а також облік незапланованих покупок.

Питання оренди землі та облік пайовиків

Для керівника або бухгалтерії відійдуть на другий план всі складні операції з обліку взаєморозрахунків з орендодавцями або Вашими орендарями. Всі нарахування й утримання реалізовуються автоматично без будь-яких додаткових зусиль.

Зручний і продуманий контроль за Вашим господарством

Якщо Ви вирощуєте посівні культури , тоді 1С: Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства 8 максимально зручно підійде для обліку самого суворого технологічного процесу. Завдяки послідовному внесенню інформації, завжди можна оперативно стежити за пересуваннями засобів та сировини і робити відповідні висновки. За допомогою графічного представлення засывноъ полів, Вам буде дуже зручно стежити за їх структурою.

У програмі також реалізовано зручний облік поголів’я , який можна відстежувати як по головах , так і в живій вазі. Ви самостійно налаштовуєте весь процес контролю за поголів’ям фірми: від приплоду і до забою.

інші витрати

Налаштовувати облік додаткових витрат стало ще простіше! За допомогою програмного комплексу Ви можете бачити всі пересування по підрозділах, об’єктах та формувати власні статті. Ви завжди будете в курсі всіх планових витрат, зможете побачити фактичні витрати та відповідно прорахувати чисту вартість готової продукції .

Максимально зручний облік заробітної плати

З програмним комплексом 1С: Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства 8 Ваша бухгалтерія буде в повному порядку. Кадровий облік, облік всіх виплат, лікарняних, відпускних – зробить роботу всього підприємства ще якіснішою.

Усі нарахування можуть проводитися як через Вашу касу, так і через банківську карту. Якщо на Вашому підприємстві є можливість брати в рахунок зарплати готову продукцію або товари – все це також легко налаштовується і враховується .

Величезною перевагою 1С: Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства 8 – можливість вести облік як в одному підрозділі , так і налаштувати окремий облік різних підприємств з використанням загальної інформації ( інформація про працівників, клієнтів, діючих договорах, загальний список товарів). Все ж звітна документація буде подаватися в індивідуальному характері, не змішуючись із звітністю всього підрозділу.

Якщо ціна Вам здається великою, тоді просто задумайтеся – скільки грошей, зусиль і нервів Ви витрачаєте, щоб підтримувати все в робочому стані?

Ми впевнені, що з 1С Ви дійсно заощадите !

Телефонуйте і замовляйте прямо зараз! Ми завжди вибираємо правильні рішення для своїх клієнтів!

click fraud detection