1С: Управління виробничим підприємством

Якщо Ви хочете правильно і надійно управляти своєю фірмою і її фінансовими справами, тоді це рішення саме для Вас!

Телефонуйте прямо зараз! Ви дійсно переконаєтеся в силі даного програмного продукту!

Уявіть тільки, яке навантаження Ви зможете моментально зняти з себе і Вашого персоналу, і в один момент поліпшити роботу всього підприємства.

 • Купивши 1С: Управління виробничим підприємством Ви купуєте :
 • Неоціненного помічника, який в будь-яку хвилину зможе підказати і показати, що відбувається на підприємстві.
 • Злагоджену і продуктивну роботу всього колективу : від бухгалтерії і завсклада до дирекції .
 • Вам більше не треба буде в метушні бігати і звіряти залишки на складі з проданим товаром.
 • Ви завжди будете в курсі, на якій стадії виконання всі діючі або майбутні договори , а також зможете оперативно вести переговори з клієнтами, володіючи максимум інформацією про них.
 • З 1С: Управління виробничим підприємством на Вашому підприємстві більше не залишиться жодного не охопленого бізнес -процесу. А планувати і працювати в нових напрямках стане просто задоволенням!Чи підійде Вам даний продукт?Якщо у Вас велика холдингова фірма або просто величезне виробниче, транспортне або торговельне підприємство, – тоді це рішення саме для Вас!

  Завдяки продуманій роботі всього комплексу Ви зможете постійно мати під рукою оновлені дані від різних холдингів і філій , що дозволяє уникнути дублювання будь-якої інформації . А індивідуальне налаштування 1С для різних офісів в той же час дозволить вести індивідуальну бухгалтерію і формувати власні незалежні звіти .

  Ще більше безпеки

  Завдяки трирівневій платформі з максимально продуманим комплексним рішенням , IT відділ і його фахівці не тільки зможуть не турбуватися за збереження всієї інформації, але і налаштовувати прийнятний для підприємства обмін .

  Продумана архітектура дасть можливість усьому програмному комплексу, після тривалого використання працювати також швидко, як і в момент установки. Зовсім не важливо, яких розмірів стала Ваша база, робота ні крапельки не стане повільнішою.

   

  Обмін і передача важливої ​​інформації між іншими комплексами

  1С: Управління виробничим підприємством дозволяє швидко проводити обмін необхідної звітної та виробничої інформації , шляхом формування документів у форматі xml . Також Ви можете налаштувати два типи обміну інформації: так звана «зірка » або « сніжинка », яка є більш складною, але дозволяє вибудувати складний обмін даними.

  Така можливість є прекрасним способом побачити картину в цілому і сформувати свою внутрішню стратегію, яка може бути вчасно скоординована в потрібне русло для досягнення необхідного успіху.

  Інші програмні продукти і можливість інтеграції

  Купивши 1С: Управління виробничим підприємством, Ви зможете з легкістю налаштувати роботу декількох зовнішніх програм, наприклад, клієнт- банк чи технологічна підготовка виробництва. Щоб процес роботи був ще продуктивнішим до даного програмного комплексу можна підключити спеціальне обладнання : зчитувачі штрих -кодів , вимірювальні прилади або інші термінали збору даних для складського обліку.

  1С : Управління виробничим підприємством можна купити прямо зараз зателефонувавши нам , чи залишивши заявку через відповідну форму. Ми підберемо для Вас те рішення, яке максимально відповідатиме Вашим запитам.

  Ми цінуємо чужий час , тому пропонуємо швидкі , надійні та перевірені рішення !

click fraud detection