1С: Підприємство 8. Аптека для України

«1С: Аптека для України» – унікальне, а головне незамінне рішення для мережі аптек!

Купивши даний продукт, ми впевнені, що Ви раз і назавжди розпрощаєтеся з незручним і громіздким обліком всіх медикаентів, які входять і виходять зі складу.

Якщо у Вас мережа фірмових аптек по місту або країні, або всього лише кілька невеликих відділів в місті – 1С зробить роботу зручною, швидкою, а головне ще прибутковішою.

1С : Підприємство 8 . Аптека для України – це дійсно унікальне рішення всіх проблем, пов’язаних з обміном інформацією між мережею аптек і урахуванням усіх куплених і проданих медикаментів.

Які переваги Ви купуєте :

  •  Швидкий, а головне чіткий облік всіх лікарських препаратів, перев’язувальних матеріалів та медичного обладнання.
  •  Постійне і коректне оновлення інформації мережі аптек з головним офісом / складом.
  •  Швидкий і правильний облік всіх препаратів, а також зручна функція їх списання.
  •  Налагоджену роботу всього персоналу, який має в своєму розпорядженні тільки актуальну і своєчасну інформацію про препарати / товари / обладнання.
  •  Формування всієї необхідної звітності, яка допоможе Вам зробити Ваш бізнес ще ефективнішим.

Купуючи даний програмний продукт, Ви одночасно здобуваєте всі переваги програмного комплексу «1С Роздріб 8 для України».

1С : Підприємство 8 . Аптека для України та її незаперечні переваги:

-Зручний облік всіх препаратів і товарів, які надходять на склад і розходяться по аптечній мережі.

Ви і Ваші працівники зможуть не тільки швидко заносити в базу отриманий товар , але і стежити за його терміном придатності. Пошук по базі однаково зручний як по найменуванню препарату  виробнику так і за серійним номером. Вам більше не треба турбуватися про фальсифікати, так як Ви завжди будете мати перед очима актуальну інформацію.

-Зручний облік аналогів

Кожній медичній фірмі доводиться стикатися з величезною кількістю препаратів, які мають аналоги серед інших виробників. Облік даних препаратів дозволить працівникам за запитом клієнтів не тільки знаходити аналогічні препарати, але і відстежувати тенденції розвитку препаратів.

-Швидке і відкрите управління цінами

Ви самостійно можете регулювати ціноутворення в межах норм, затверджених державою. У Вас завжди буде під рукою актуальна інформація про діючі знижки та акції.

-Підключення додаткового торгового обладнання

Для того, щоб робота персоналу була ще продуктивнішою, необхідна установка торгового устаткування: касові апарати, зчитувачі штрих кодів, ваги, термінали банківських карт, дисплеї для покупців.

-Швидка і коректна обробка замовлень покупців.

З « 1С: Аптека для України » абсолютно неважливо оптовий це покупець чи роздрібний, так як формувати великі чи маленькі замовлення можна буде всього лише за кілька хвилин. Ви можете також швидко оформляти їх, формувати базу постійних або тимчасових замовлень, проводити аналіз за потребою тієї чи іншої продукції.

Швидкі і правильні звіти

Ви як керівник чи господар фірми завжди зможете проаналізувати, яка медична продукція користується попитом більше, що повертають покупці і з якої причини. Швидко і зручно підбивати суми з продажу, враховувати залишки товарів.

Ми впевнені, що тільки розумні вкладення роблять бізнес прибутковим і ефективним!

click fraud detection