Незалежні переваги від автоматизації власного бізнесу

Дата: 18.11.2013
Автор: ITUA
Час читання: ~9 хвилин

Незалежні переваги від автоматизації власного бізнесу

З ростом темпу життя ускладнюється процес своєчасного і швидкого контролю дій. У будь-якому бізнесі важливо правильно побудувати процес обліку і контролю не тільки товару, що купується і продається, а й налагодити своєчасне обслуговування. Щоб спростити роботу всього обслуговуючого персоналу і поліпшити якість послуг, що надаються, не зайвим буде провести автоматизацію компанії або офісу . Це допоможе не тільки прискорити обмін інформації між персоналом, але і значно скоротити витрати і втрати товару.

Автоматизація готелю допоможе керівнику бути не тільки в курсі всіх подій, що відбуваються, а й дасть можливість підвищити якість послуг, що надаються і всього сервісу в цілому. Як правило, готельний бізнес не закінчується на здачі номерів для проживання. В цілий ряд послуг входять масажні та spa процедури, відвідування тренажерного залу або басейну і ряд інших. Щоб встигати контролювати кожен куточок готелю, автоматизація готелю, як ніколи буде доречною. За допомогою програмного забезпечення управління кожним відділом стане набагато легшим, а ви завжди будете в курсі всіх подій, що відбуваються. Для адміністратора інформація про завантаженість номерів їх планове прибирання, список побажань клієнтів і їх контроль є неоціненною. На додаток можна встановити електронні замки, які спростять вхід не тільки клієнтам, але і покоївкам.

Автоматизація СТО, АЗС допоможе швидше обробляти платежі і контролювати кожен процес. Швидке обслуговування клієнтів не змусить довго виконувати замовлення, а автоматизований облік необхідних ремонтних робіт, завжди дозволить правильно провести роботи і підрахувати їх вартість. В результаті покращиться рентабельність підприємства, а автоматизація АЗС допоможе позбутися від недобросовісних працівників, зменшить кількість можливих помилок і підвищить швидкість обслуговування. Автоматизація СТО дозволить вести своєчасний складський облік наявності та контролю всіх вступників та запчастин, що продаються. Також існує можливість перевірки наявності автозапчастин на складах у постачальників. Попередньо встановлене програмне забезпечення дозволить робити своєчасні звіти і дозволить стежити за кількістю і якістю виконуваної роботи співробітниками.

При виборі системи автоматизації необхідно врахувати такі моменти:

  1. – які функції повинна виконувати програма;
  2. – зручне, просте використання і налаштування програмного забезпечення;
  3. – якість і надійність обслуговування;
  4. – можливість швидкого і зручного оновлення або модернізація цілої системи.

Замовляючи автоматизацію офісу або компанії необхідно врахувати, що всю установку і налаштування проводить фірма. Її співробітники відповідають за якість роботи і подальше обслуговування. При автоматизації компанії необхідно враховувати і вартість навчання персоналу, якому належить щодня з нею працювати. Необхідно також враховувати, що ERP і ціна на неї будуть залежати від необхідних завдань і можливостей. Чим більше доступного функціоналу, тим вартість системи буде дорожчою, але в майбутньому значно скоротяться витрати на обслуговування і регулювання виробничих процесів.

У обслуговуванні ERP ціна буде залежати і від віддаленості клієнта, можливості підключення до нього по віддаленому доступу і наявності технічно грамотного фахівця з програмного забезпечення. При придбанні програмного комплексу, дуже важливо враховувати наявність різних модулів. Інакше після покупки може очікувати невеликий сюрприз в якості придбання додаткових модулів, без яких неможлива повноцінна автоматизація підприємства.

Автоматизація аптек просто необхідна, так як пропонований асортимент товару настільки величезний, що жодна людина не запам’ятає весь існуючий перелік. У цьому випадку просто необхідно ставити систему обліку медикаментів. Завдяки автоматизації аптечних мереж, продавець завжди в курсі про наявність та місцезнаходження препаратів, може подивитися залишки на складі або в іншій аптеці. Для цілої мережі аптек розроблені індивідуальні системи ERP, ціна яких коливається від висунутих вимог, можуть бути досить хорошим рішенням. Таким чином, ви максимально зможете оптимізувати роботу не тільки всього персоналу, а й налагодите повний контроль за вступниками та продаваними препаратами.

Перед комунальними службами часто стають питання правильного і своєчасного обліку оплати та заборгованості за комунальні послуги. Для вирішення цих проблем оптимальним рішенням буде автоматизація ЖКГ. Програмне забезпечення, також дозволяє контролювати весь житловий фонд, пересування по рахунках, орендовані приміщення, дозволяє набагато швидше і правильніше налічувати комунальні платежі. Автоматизація ЖКГ дозволяє бути в курсі всіх подій, швидко формувати і здавати звіти в податкову службу.

Автоматизація компанії або будь-якого офісу значно поліпшить якість роботи, прискорить обмін необхідною інформацією та допоможе зробити роботу продуктивніше. Керувати таким бізнесом буде зручніше, в той час як справи йтимуть вигідніше.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами