Останні варіації в релізах 1С: Бухгалтерія 8

Дата: 12.09.2014
Автор: ITUA
Час читання: ~2 хвилин

Останні варіації в релізах 1С: Бухгалтерія 8

Остання версія програми 1С: Бухгалтерія 8 зазнала нових змін в кінці серпня. Нумо розглянемо важливі перетворення в системі.

Основні нововведення:

  • можливість розмноження через факсимільні пристрої або пересилання за допомогою пошти картинку основних реквізитів власної компанії;
  • автоматизований розрахунок — проводиться оплата допомоги за умови короткочасної непрацездатності, відпускних або утримування за виконавчими листами. Ця версія стала широкодоступною, особливо для невеликих організацій. Отже, нечисленні компанії тепер можуть істотно заощадити на покупці програм 1С: Управління персоналом і Зарплата. Оскільки головні зарахування за зарплатою можна реалізувати за рахунок програми 1С: Бухгалтерія 8.
  • розрахунок оподаткування — якщо організація виставляє певний режим по оподаткуванню податками, то в зв’язку з цим з’явився варіант прорахунку податкового навантаження. Розрахунки проводяться за допомогою даних, які вже є в наявності бази або за рахунок встановлених ручним способом показників.
  • як правило, невеликі організації не виробляють облікові записи по підрозділам. У свою чергу при розрахунку витрат підрозділ можна не вказувати.
  • автоматичне заповнення атрибутів.

Передбачаються також інші оновлення програми 1С: Бухгалтерія.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами