Алгоритм Мінусинськ — песимізування сайтів за SEO-посилання

Дата: 22.04.2015
Автор: ITUA
Час читання: ~4 хвилин

Алгоритм Мінусинськ — песимізування сайтів за SEO-посилання

За словами Олександра Садовського, на конференції в Мінську, з 14.05.2015 буде запущений в роботу новий алгоритм, за допомогою якого будуть песимізуватися сайти, виходячи з наявності на них SEO-посилань. Залежно від того, як активно купуються посилання на сайт, він буде знижуватися при ранжируванні Яндексом.

Принципи роботи Мінусинська:

  1. Перевірка посилального профілю сайту,
  2. Посилання слід зняти якомога раніше, щоб Яндекс встиг все повністю проіндексувати,
  3. Буде всього одне-єдине попередження для сайтів, які все ще будуть купувати посилання,
  4. Знімаючи посилання, не бійтеся — ви не втратите своїх позицій,
  5. Алгоритм буде вводитися і діяти поступово і спочатку буде знижувати сайти, які закуповують посилання давно і у великій кількості.

У Яндексі вважають, що SEO-посилання засмічують інтернет і закликають вебмайстрів витрачати свої кошти і час на поліпшення якості самих сайтів (внутрішню оптимізацію). Це, безсумнівно, правильна позиція, але як швидко відреагують і адаптуються до нових правил гри оптимізатори?

Багато SEO-експертів вважають, що введення нового алгоритму не приведе до якихось масових змін в галузі просування. Звичайно, безліч сайтів з величезною кількістю посилань піддадуться санкціям з боку Яндекса, але для основної маси оптимізаторів це буде просто сигнал, що посилання потрібно купувати акуратніше і в меншій кількості.

У минулому році команда Яндекс повністю відключила облік посилальної маси в ранжируванні для деяких ресурсів в Москві, однак навіть цим не домоглася повного очищення сайтів від SEO-посилань. На їхню думку оптимізатори все одно купували посилання, хоча це було свідомо марно.

Безсумнівно, це позначиться на збільшеннях термінів просування сайтів, так як зовнішня оптимізація за допомогою розміщення посилань — один із базових інструментів SEO-фахівця. Можна зробити висновок, що, швидше за все, алгоритм буде працювати, але не з тієї категоричністю і жорстокістю, як заявляють в Яндексі.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами