1С: «Управління невеликою фірмою 8»

Дата: 20.05.2015
Автор: ITUA
Час читання: ~6 хвилин

1С: «Управління невеликою фірмою 8»

Продукти компанії 1С давно і міцно закріпили за собою звання надійного помічника в сфері автоматизації найрізноманітніших підприємств. Можна зустріти їх програмне забезпечення на складах, в ресторанах, на різних підприємствах, які займаються продажами. Вести облік продукції і ресурсів їх переміщення — справа нелегка і клопітка. Завдяки 1С ймовірність помилок і різних затримок з товарами виключена. Коли мова йдеться про корисність і доцільність автоматизації шляхом 1С бухгалтерії, Київ завжди обслуговується компанією ITUA.

Управління закупівлями

Продукт 1С: «Управління невеликою фірмою 8», може підтримувати багато різних схем поповнення товарів. Товари або матеріали можуть бути куплені у самого постачальника і отримані до реалізації від комісіонера. Є можливість оформити операцію з прийому матеріалу на переробку, передачу матеріалів для зберігання.

Формуючи замовлення для постачальників, відділ постачання одержує дані про наявність залишків товару або матеріалу. У ПО є інструмент, який розраховує кількість запасів і виявляє дефіцит на поточний час. Так само він може прогнозувати, грунтуючись на наявність товару в реальному часі, коли настане дефіцит того чи іншого товару. Розрахунок відбувається виходячи з реальної кількості товару, майбутніх надходжень і витрат.

Управління запасами на складі

1. ПО дозволяє вести облік того, скільки на складі є:

2. Власної продукції і матеріалів;

3. Скільки переданих або прийнятих на комісію;

4. Матеріалів підлягають переробці.

За допомогою ПО можливе зберігання інформації про партії товарів. Можливість обліку номенклатури за різними характеристиками товарів і продукції, таких як розміри, колір, вартість, тощо, а так же поділ за місцем зберігання: ряди, стелажі, секції, т.п..

Управління майном

Є можливість управління майном: надходження матеріального або нематеріального майна, прийняття його в систему, використання і подальше списання. Для зменшення вартості того майна, яке з часом втрачає свої властивості, застаріває, передбачена можливість нарахування амортизації за параметрами, які задаються для кожної одиниці продукції. 1С бухгалтерію замовити (Україна, Київ) краще у компанії, яка найбільш компетентна в цьому питанні. ITUA займаються цим вже багато років і, спираючись на багаторічний досвід, можуть з упевненістю стверджувати, що, коли потрібно купити 1С бухгалтерію, Київ завжди довіряє саме їм.

Персонал і запрлати

У ПО може вести облік співробітників підприємства, навіть тих, що працюють за сумісництвом. Розраховується кількість відпрацьованого часу співробітником і, виходячи з цього, нарахування заробітної плати. Таким чином є можливість відстежувати діяльність конкретного працівника. В кадровому обліку можливе оформлення прийому на роботу, переміщення на посаді, звільнення. Передбачена можливість створення розкладу роботи.

Щоб аналізувати роботу персоналу використовується перелік різноманітних звітів. Є звіт по відпрацьованому часу, по конкретному працівникові та групі працівників; звіт по нарахуванню зарплат і їх виплаті/заборгованостей. Якщо ви зацікавилися таким питанням, як замовлення 1С бухгалтерії, Україна завжди якісно і швидко обслуговується компанією ITUA.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами