Унікальність контенту

Дата: 18.06.2015
Автор: ITUA
Час читання: ~5 хвилин

Унікальність контенту

З кожним днем ​​сайтів на просторах інтернету стає все більше. Індустрія розробки сайтів росте та шириться, зростає і конкуренція серед розробників і веб-студій. Такий вигідний бізнес, як створення сайтів привертає увагу все більшої кількості людей, які хочуть спробувати себе в цій сфері.

Але, як і в інших конкурентних галузях бізнесу, у веб-розробці потрібно знати багато правил, щоб рости і розвиватися. Одним з таких основ є умова, яке зараз багато хто ігнорує — наповнення сайту унікальним контентом. Якщо ви вирішили замовити сайт, потрібен також контент-план (в якому певні тексти додаються на сайт у відповідний час).

Як контент може впливати на сайт?

Унікальний текст, відеоматеріали, зображення — все це, при правильному використанні може допомогти вашому сайту стати популярним. Якісний унікальний контент буде залучати багато людей і вони будуть радити ваш ресурс. Але, це не єдиний плюс. Завдяки унікальному контенту, сайт буде добре просуватися пошуковими системами і про ваш бізнес дізнаються багато.

Але, варто це відповідних грошей. І тому, якщо ви хочете замовити сайт, ціна тут може варіюватися, але чого точно не варто робити, так це намагатися заощадити.

width =

У чому мінус неунікального контенту?

Все по-порядку:

1. Такий контент може впливати на думку користувачів Мережі про сайт — якщо вони на багатьох ресурсах раніше бачили, наприклад, один і той самий текст, і бачать його у вас, то поставляться до цього явища дуже негативно. Адже, це ж може означати, що у вас несерйозне ставлення до свого сайту, і, може бути, ви так само ставитеся до ведення свого бізнесу?

2. Тексти на інших ресурсах є власністю людей, які їх написали. Звичайно, далеко не завжди під контентом може стояти знак копірайту або ім’я автора статті (якщо це текст). Непереконливо? Тоді дивіться пункт 3 …

3. Нарешті, пункт, який змушує багатьох відмовитися від безсоромного масового копипаста — вплив на просування сайту в пошукових системах. Якщо ви розміщуєте у себе крадений контент — можете забути про те, що користувачі побачать ваш сайт: через деякий час він виявиться на задвірках топа-100 Google або іншої пошукової системи.

Напрошується висновок: якщо хочете, щоб ресурс був популярним, приносив користь людям і Вам — систематично публікуйте там якісний тематичний контент і результат не змусить себе чекати. Замовити сайт у Києві, ви можете у ITUA — ​​компанія вже давно знаходиться на ринку IT України і має в своєму розпорядженні великий досвідід у створенні та просуванні сайтів.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами