Як встановити систему відеоспостереження

Дата: 14.07.2015
Автор: ITUA
Час читання: ~4 хвилин

Як встановити систему відеоспостереження

Отже, ви хочете захистити свій будинок за допомогою системи відеоспостереження? Для цього необхідно, звичайно ж, знати про те, як встановити систему відеоспостереження, що вам треба для налаштування і як його зробити. Всі ці теми ми й розкриємо в цій статті.

Обладнання

Монтаж – справа непроста і одних тільки камер тут дуже мало. Система відеоспостереження це безліч пов’язаних між собою пристроїв, кожне з яких виконує свою функцію. І для того, щоб провести монтаж системи відеоспостереження потрібно знати з чого вона складається:

1. В першу чергу це сама камера. Їх існує величезна різноманітність, починаючи від самих маленьких і чорно-білих для зйомки виключно всередині приміщень, закінчуючи великими кольоровими камерами з нічним баченням і хорошою холодостійкістю.

2. Головним пристроєм всієї системи є відеореєстратор. Це якийсь відеомагнітофон, до якого і підключаються камери, пристрої управління та всілякі датчики.

3. Для того, щоб камера могла виводити зображення їй потрібно джерело живлення, тому й існують спеціальні блоки живлення. Видів джерел живлення багато і визначити, який саме потрібен вам можна виходячи з того, скільки і яких камер ви збираєтеся встановити на власній ділянці. Чим більше і краще камери — тим потужніше блок живлення повинен бути.

4. Зображення потрібно кудись виводити, а саме -= на монітори. Тут потрібно підібрати такий пристрій, щоб воно могло працювати цілодобово і не ламалося при цьому, щоб на нього могли виводитися картинки з усіх ваших камер.

width=

Установка

Монтаж системи відеоспостереження найкраще надати професіоналам. Установку обладнання самому варто почати з розміщення камер. Після цього необхідно прокласти кабель, найкраще, щоб він йшов через плінтуси або стелі. Наступний етап досить простий — необхідно все підключити, подати живлення на камери і включити відеореєстратор. На цьому монтаж і закінчується. Надалі вам тільки слід час від часу займатися обслуговуванням систем відеоспостереження для їх справної роботи. Установка завершена, тепер захист вашого будинку на новому рівні.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами