Якісна система відеоспостереження — додаткова гарантія вашої безпеки

Дата: 13.08.2015
Автор: ITUA
Час читання: ~5 хвилин

Якісна система відеоспостереження — додаткова гарантія вашої безпеки

Всі люди хочуть забезпечити собі комфортне життя і захистити себе. Для цього є можливість встановити систему відеоспостереження . Її застосовують в різних сферах: житлові сектори, банки, магазини, промислові об’єкти. Адже це допомагає захистити об’єкти від вандалізму, незаконного проникнення, а також від пожеж та інших НС. Система відеоспостереження може працювати окремо, а буває інтегрованою частиною всієї системи захисту.

Етапи установки системи:

  1. проектування системи відеоспостереження;
  2. її монтування на об’єкті;
  3. періодичне обслуговування.

Все починається з того, що фахівці вислуховують всі вимоги замовника. Після цього відбувається виїзд на об’єкт, де повинні бути встановлені камери. Тут виконуються всі необхідні виміри і уточнюються всі побажання. На підставі цього реалізується проектування систем відеоспостереження, яке підписує замовник.

Монтаж системи відеоспостереження виконується наступним чином:

  • забезпечення усіма матеріалами і обладнанням;
  • для проводів робляться спеціальні кабельні траси;
  • установка устаткування (камери);
  • з’єднання з іншими системами (охоронна, пожежна);
  • налаштування всієї системи;
  • звіт про виконану роботу.

Всі роботи виконують виключно професіонали своєї справи. Ціна послуги буде залежати від індивідуальності проекту і його деталей.

Обслуговування систем відеоспостереження теж грає важливу роль. Адже від нього буде залежати якість роботи всієї системи захисту. Періодично вся система повинна оглядатися фахівцями, які при необхідності можуть ремонтувати або замінювати деякі комплектуючі. Замовник має право викликати майстра для усунення різних несправностей.

Наші фахівці завжди можуть відповісти на питання і проконсультувати з приводу користування всією системою. Обслуговування системи відеоспостереження за ціною буде відрізнятися, в залежності від використаних пристроїв та терміну їх контролю.

Наша фірма пропонує проектування, монтаж і обслуговування систем безпеки. Всі роботи будуть відбуватися тільки професіоналами, які можуть здійснити найскладніші проекти. Вартість всіх послуг залежить від індивідуальності проекту: місце розміщення, виду встановлюваної системи. Також вам допоможуть підібрати необхідне обладнання — тільки від якісного відомого виробника.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами