Створення сайту на Bitrix — швидко і зручно

Дата: 13.08.2015
Автор: ITUA
Час читання: ~5 хвилин

Створення сайту на Bitrix — швидко і зручно

З розвитком інформаційних технологій все більшої популярності серед компаній набуває вихід бізнесу на новий рівень — в Інтернет. Для цього, зрозуміло, потрібно мати свій сайт. Це дозволяє розмістити про себе інформацію, яку можуть побачити тисячі користувачів. Для цього потрібно мати якісний ресурс, який стане обличчям вашої фірми в Мережі. Для того, щоб все було ідеально, довірте створення сайту фахівцям. Одним з найяскравіших і практичних пропозицій є створення сайту на CMS Bitrix.

Ця CMS пропонує наступне:

 • створення сайту з усіма його вимогами на ліцензованій основі;
 • впровадження в мережу;
 • можливість його оптимізації, подальшого просування;
 • підтримка ресурсу.

Крім основних можливостей, які є майже у всіх CMS, Bitrix має відмінну — гнучкість на всіх етапах розробки і створення сайтів. Оптимізація ресурсу після розробки теж дуже легко здійснюється. Користування цією CMS — легка і продуктивна робота з сайтом.

Переваги використання цієї системи:

 1. можливість управляти всією структурою ресурсу;
 2. розміщення новин, статей та іншої інформації, яка змінюється;
 3. створення форумів, їх управління;
 4. контролювання рекламних компаній;
 5. оповіщення для передплатників групи;
 6. здійснення інших дій з управління ресурсом;
 7. гарантія якості.

Можливості Бітрікс

За допомогою цього ресурсу, ви завжди зможете домогтися бажаного результату. Також це можливість застосовувати різні нові та креативні рішення. Сайт на Бітрікс при його створенні і в подальшому управлінні буде зрозумілий для клієнтів. Розробники цієї системи зробили все можливе, щоб роботу можна було здійснювати не тільки через персональний комп’ютер, але і через мобільні пристрої (що дуже доречно зараз, в епоху адаптивних сайтів). В одній CMS зібрані десятки функцій та інструментів для зручної роботи. Платформа проста в роботі як ніяка інша, але при цьому вона містить приголомшливий функціонал і можливості.

Наша фірма може створити сайт на Bitrix в стислі терміни. І ви зможете впевнено почати підкорювати ринок через інтернет. Виконуючи свої обов’язки, ми дотримуємося всіх термінів виконання. До кожного проекту забезпечений індивідуальний підхід і особлива увага. Фахівці зроблять все, щоб ви залишилися задоволені виконаною роботою і врахують ваші побажання. Почніть писати історію своєї компанії разом з Bitrix!

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами