Якісний сайт — обличчя компанії

Дата: 07.12.2015
Автор: ITUA
Час читання: ~5 хвилин

Якісний сайт — обличчя компанії

На сьогодні сучасні технології в різних сферах не стоять на місці. Вони вже відрізняються від тих, які були кілька років тому. Створення сайтів також вдосконалюється. Професіонали користуються новими напрацюваннями для створення інтернет-ресурсу. Дуже популярною стає платформа Бітрікс. Але деякі користувачі не знають про неї. У цій статті ми розповімо всі основні нюанси.

Що таке CMS Бітрікс?

Бітрікс — це система CMS, яка постійно модернізується. Тут весь інтерфейс досить простий. Адже все це розраховано на звичайну людину. Деякі зміни можна виконувати відразу на сторінках. Для цього не треба заходити в адміністративну частину. Крім цього кожен місяць відбувається автоматична модифікація. Це додатковий захист від злому. Компанія «Бітрікс» розробляє програми, які дозволяють займатися управлінням веб-проектів, створювати сайти, оформлювати дизайн, здійснювати комерційну діяльність в інтернеті.

Програма від Бітрікс: Управління сайтом дозволяє не тільки створити ресурс, керувати ним, але ще зробити так, що він потім буде приносити прибуток своїм власникам. Для всього цього не треба витрачати надто багато ресурсів. Адже всі дії можна здійснювати дуже швидко і легко.

Переваги Бітрікс

  • просте управління дозволяє здійснювати всі дії досить швидко;
  • коригувати структуру сайту можна і самостійно;
  • дуже легко відбувається завантаження фалів;
  • розміщення на інтернет-ресурсі будь-якої корисної інформації (статті, альбоми тощо.)

З огляду на це, ця програма дозволяє використовувати різні рішення, які будуть надавати проектам індивідуальності. Крім цього дозволяє встановлювати складні системи для поліпшення роботи. Створення сайтів Бітрікс дозволяє не тільки контролювати систему продажів, але ще купувати нових партнерів. Використання Бітрікс дозволяє створювати різні бізнес-портали, корпоративні, інформаційні сайти.

CMS Бітрікс дозволяє здійснювати створення ресурсів будь-якої складності. При цьому клієнти зможуть легко розібратися в її роботі. Крім самої програми тут є різні курси і відео, які допоможуть швидше розібратися з усім. Тут є комерційна версія з php-кодами для будь-яких дій в залежності від ситуації. Вона відмінно може поєднуватися з іншими програмами. Це все залежить від ситуації. Можуть існувати такі рішення: 1С: Підприємство, Microsoft Office, OpenOffice, ActiveDirectory/LDAP. Імпорт даних здійснюється в XML, CommerceML, Excel, тощо. Сайти на основі Бітрікс дуже зручні, сучасні і доступні в користуванні. Фахівці нашої компанії зроблять все, щоб ваш ресурс був саме таким. В такому питанні, як створення інтернет-магазину, Київ давно довіряє нашій компанії.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами