ПО 1С надає безліч можливостей

Дата: 18.12.2015
Автор: ITUA
Час читання: ~5 хвилин

ПО 1С надає безліч можливостей

Для більш легкого складання бухгалтерських звітів створені різні програми, які здатні автоматично складати всю діяльність фірми. У своїй основі вони мають законодавчу базу України. Облік 1С допомагає здійснювати всі ці дії значно швидше. Він дозволяє підготувати обов’язкові звіти для організацій з різною діяльністю.

Пропонуються такі можливості:

  1. облік договорів;
  2. контроль ПДВ;
  3. обчислення зарплати;
  4. контроль кадрів на підприємстві;
  5. можливість вести фінансову діяльність відразу кількох фірм.

Облік договорів 1С

Тут відбувається контроль стандартних договорів. Застосовуються типові операції за допомогою стандартних автоматизованих інструментів. Реалізувати повноцінний і ідеальний облік договорів неймовірно просто і не займе багато часу!

Облік ПДВ в 1С

Ця програма дозволяє бухгалтерам створювати, реєструвати різні документи податків. Він упродовж певного періоду (місяць, квартал) враховує всі документи, щоб в кінці періоду продемонструвати остаточну суму податків, яку необхідно заплатити в залежності від методу (відвантаження, оплата).

width =

Розрахунок зарплати в 1С

Ця програма дозволяє відстежувати нарахування зарплат для співробітників.

  • автоматично нараховується заробітна плата, де є можливість вказати різний спосіб відображення;
  • перерахування грошових коштів на банківські картки, взаєморозрахунок з працівниками;
  • обчислення всіх податків виходячи зі зарплат співробітників;
  • складання звітів для різних структур.

Також тут враховується кількість інвалідів і нерезидентів податкових на підприємстві.

1С підприємства кадри

Тут ведеться облік всіх співробітників, які працюють на підприємстві. Программа 1С кадри вказує їх завантаженість, основне місце роботи або суміщення з іншим видом діяльності. При цьому формуються типові форми, передбачені законодавством країни.

Також облік послуг в 1с дозволяє контролювати діяльність відразу кількох організацій. Це все можна робити в загальній або окремій базах. Така програма дозволяє створювати спільні списки співробітників, послуг, товарів, якщо господарські бази схожі між собою. Обов’язкова звітність складається окремо.

Програма 1С дозволяє здійснювати безліч функцій для бухгалтерського обліку. За допомогою автоматизованих інструментів, фахівцям простіше контролювати всю фінансову ситуацію підприємства і потім формувати звіти про виконану роботу для начальства і державних служб. Важливий аспект поліпшення роботи бізнесу — автоматизація магазину за допомогою ПО 1С — буде повністю задоволений.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами