Враховуємо всі нюанси при створенні інтернет-ресурсу

Дата: 21.12.2015
Автор: ITUA
Час читання: ~4 хвилин

Враховуємо всі нюанси при створенні інтернет-ресурсу

Кожна сучасна компанія має свій інтернет-ресурс. Він дозволяє дізнатися про неї додаткову інформацію багатьом користувачам. Його зовнішній вигляд також демонструє статус фірми. Тому такі організації дуже багато часу приділяють сайту. 1с бітрікс дозволяє зробити все це дуже грамотно і якісно.

Найкраще не починати займатися розробкою самостійно. Для цього за допомогою треба звернутися до фахівців. Перед початком всіх робіт замовник перед собою має поставити кілька цілей:

  • основні завдання ресурсів;
  • відвідувана аудиторія;
  • його робота і підтримка.

Розробка сайту повинна дотримуватися деяких правил.

  1. Для початку клієнт зв’язується з розробниками. Тут він пояснює основну концепцію, обов’язкові пункти, які повинні бути враховані. На підставі цього будуть складені необхідні завдання.
  2. Після цього робиться структура майбутнього ресурсу. Тут присутні основні розділи в залежності від призначення. Наприклад, для інтернет-магазину створюються різні категорії під товари. Це все робиться для зручності користування.
  3. Далі включається оформлення. Як правило, пропонується кілька варіантів. Потім вже додаються різні деталі. При цьому клієнт може вказувати на недоліки. На підставі цього передається макет для програмування.
  4. Протягом всієї діяльності проводять аналіз роботи. При цьому враховують всі помилки і їх усуває.
  5. Також необхідно не забувати про різної інформації. Для початку потрібно виставити основну, яка допоможе ввести в курс справи. Потрібно пам’ятати, що періодично її треба оновлювати. Це буде Вам тільки на руку.

Також фахівці радять, потім зробити опитування, де відвідувачі нехай скажуть свою думку про роботу. Можливо знадобиться щось додати. Після запуску розробка сайту не закінчується. Тут постійно потрібен контроль. Якщо враховувати всі ці нюанси, то ресурс буде дуже добре розвиватися.

Створення сайтів на Бітрікс нашими фахівцями допоможе просунути Вашу фірму. Адже просувний ресурс приносить своїм власникам прибуток. Наші професіонали з досвідом роботи при розробці врахують всі побажання. Їх не лякають складні проекти. Цінова політика також порадує багатьох. Вартість буде відрізнятися в залежності від побажань клієнта. Звернувшись, Ви залишитеся задоволеними.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами