Мобільний додаток від 1С Бітрікс — можливість бути завжди в курсі

Дата: 18.01.2016
Автор: ITUA
Час читання: ~5 хвилин

Мобільний додаток від 1С Бітрікс — можливість бути завжди в курсі

Все більше компаній для свого бізнесу використовують платформу Бітрікс. Тут можна виконувати досить багато дій. Багато крупних фірм давно вже скористалися такою пропозицією. Сучасні розробники не стоять на місці. Вже випущені програми вдосконалюються. Багато сучасних людей досить часто їздять. І не завжди є можливість з собою носити ноутбук або планшет. Спеціальний додаток на мобільний телефон від Бітрікс дозволяє бути в курсі всіх новин. Більшість великих компаній вже скористалися такою пропозицією.

Що собою являє?

Компанія випустила додаток «1С Бітрікс: Мобільний додаток». Вона створена під iOS і Android. Додатки знаходяться на AppStore і Google Play. Цей додаток, як і кожне інше, має масу переваг в користуванні:

 • прийнятна вартість;
 • швидка розробка;
 • хороша швидкість роботи;
 • одна розробка для всіх платформ;
 • можливість контролю через JavaScript;
 • push-повідомлення;
 • можливість розробки, яка відразу відображається на сайті.

width =

Хто користується додатком?

Такий додаток вигідний для власників інтернет-магазинів. Адже багато користувачів роблять покупки за допомогою мобільного телефону. З таким додатком кожен користувач має доступ до всього каталогу магазину. Повірте, з таким додатком більшість відвідувачів повернуться до вас ще. Це допоможе підвищити продажі і відповідно прибуток. Кожен бажаючий легко може встановити додаток на свій телефон і переглянути, як працює версія. Власники сайтів мають таку можливість:

 • переглянути демо версію і приклади;
 • встановити додаток.

Замовити такий зручний додаток можна у партнерів 1С Бітрікс. Крім власників, ним зручно користуватися і розробникам. Адже вони можуть створювати свої додатки для телефонів. З такою програмою є можливість:

 1. мати в доступі девелоперську версію;
 2. переглядати відео про розробки.

На сьогодні придбати такий додаток досить просто. Вам всього лише треба знайти партнерів Бітрікс. Намагайтеся вибирати тільки професіоналів. Ознайомтеся з ринком цін. Вибирайте тільки професіоналів у цій справі. Ви будете задоволені своїм рішенням. Адже через короткий час побачите всі переваги цієї програми для мобільного телефону. Якщо ви хочете працювати з CMS Bitrix — сьогодні купити 1С Bitrix в Києві можна в нашій компанії без проблем за вигідними цінами.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами