Все, що треба знати про Бітрікс 24

Дата: 26.02.2016
Автор: ITUA
Час читання: ~6 хвилин

Все, що треба знати про Бітрікс 24

Ви працюєте в досить великій компанії? У день отримуєте близько сотні листів, а потрібні документи приходять через Google Drive? Різні завдання і контроль над ними треба здійснювати через Excel.

Якщо в фірмі працює кілька співробітників, то це роботу в такому дусі можна продовжувати. А якщо у вас цілий штат колективу? Досить часто в таких ситуаціях деякі листи губляться, завдання не виконуються, тощо. Особливо ця критична ситуація для тих, хто має кілька офісів у різних містах. От саме для таких випадків і був створений Бітрікс 24.

Це корпоративний портал «1С Бітрікс». Він є соціальною мережею, в якій зібрані всі інструменти для роботи. Деякі думають, що це другий Фейсбук і тут люди будуть тільки лайкать фотографії, постити новини, тощо. Але це велика помилка.

Схожість зі соціальними мережами

Звичайно, Бітрікс 24 взяв кілька нюансів з інших соціальних мереж. Тут можна виділити такі елементи:

 • особисті профілі;
 • жива стрічка;
 • коментарі, лайки;
 • повідомлення.

У кожному профілі вказуються ПІБ, контакти (роб. телефони, емейл, скайп), посада, підрозділ. Крім цього демонструється інформація про професійні інтереси. Жива стрічка має деяку схожість з новинної стрічкою у соціальних мережвх. Тут відображається статуси колег, поява нових документів, обговорень. З її допомогою швидко побачите потрібну інформацію.

Кожен співробітник може легко прокоментувати будь-який запис. Це досить зручна форма для зворотного зв’язку. Відразу можна поставити «лайки». Нові повідомлення миттєво висвічуються. Можна забути про проблему втрачених листів на пошті.

width=

Робочі інструменти

Бітрікс 24 в першу чергу створений для роботи, тому велика увага приділена саме робочим інструментам:

 1. завдання;
 2. календар;
 3. робочі звіти;
 4. робочі групи.

Тепер виконання завдань буде суворо контролюватися. Завдяки календарю можна переглянути відрядження колег, час їх відпустки. Робочі звіти допоможуть керівнику контролювати виконання співробітниками поставлених завдань.

Розбираємося у версіях

Розробники Бітрікс 24 пропонують кілька версій:

 • безкоштовна;
 • платна.

Зрозуміло, що для компаній найкраще купити версію. Адже в безкоштовному проекті реалізовані не всі можливості. Нею може користуватися тільки 12 чоловік. Якщо співробітників більше, доведеться купувати. Платні версії відрізняються між собою деякими характеристиками:

 1. кількість користувачів;
 2. місце в хмарі;
 3. функціональні можливості.

Чим більш розширена версія, тим вище її ціна. Її необхідно підбирати виходячи з числа співробітників, обороту компанії.

Якщо хочете придбати коробкову версію, звертайтеся до компаній, що займаються такими продажами. Всі необхідні консультації можете отримати у наших співробітників за зазначеними контактами. Ви не пошкодуєте, що звернулися до нас.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами