Покращуємо роботу менеджерів за допомогою Бітрікс 24

Дата: 04.03.2016
Автор: ITUA
Час читання: ~5 хвилин

Покращуємо роботу менеджерів за допомогою Бітрікс 24

Досить багато людей зараз мають свій бізнес в сфері продажів. Цей процес може відрізнятися в залежності від обраної сфери. Незалежно від цього для ведення успішного бізнесу необхідно мати якісні інструменти. Бітрікс 24 якраз надає таку можливість. Підвищення продажів, поліпшення спілкування клієнтами — все це можна досягти за допомогою CRM.

Це програмне забезпечення виконує досить багато функцій. При грамотній роботі приносить непоганий прибуток. Тут є свої переваги у використанні:

  • облік всіх клієнтів;
  • відстеження замовлень;
  • зручні інструменти для роботи;
  • постійний контроль.

Крім цього, доступ до системи можна здійснювати не тільки зі стаціонарного комп’ютера, але і за допомогою мобільного додатку. Навіть перебуваючи у відрядженні або у відпустці, при необхідності завжди можете проконтролювати результат ситуації.

Розподіл обов’язків

Як і в будь-якій системі, CRM має свої доступи. Повний доступ тільки в адміністратора. Між рядом менеджерів розподіляються обов’язки. Їм можна дозволити редагувати каталог товарів, додавати нові позиції. Всі їх дії строго обмежені. Системою передбачено кілька варіантів доступів. Якщо вам треба більше, то запросто можете розширити.

Багато менеджерів стикаються з проблемами втрати листів, спішного складання рахунків, тощо. Адже в день вони отримують тисячі таких завдань і деякі просто губляться.

У Бітрікс 24 є можливість зв’язуватися з клієнтом прямо з CRM. Для цього треба тільки вказати в налаштуваннях параметри поштового аккаунта. Тут відразу можна прикріплювати необхідні файли. Ефективність роботи набагато покращується.

width =

Постійний контроль

Та й для керівника контролювати роботу своїх підлеглих досить легко. Для цього йому зовсім не треба відволікати співробітника від справ, щоб вимагати звіт. В аналітичних звітах можна відзначити:

  • ефективність роботи;
  • отриманий дохід;
  • критичні моменти.

Таким чином, керівник може швидко внести зміни.

Можливості Бітрікс 24 оцінили багато компаній. Так не пропустіть свій шанс і ви. Звертайтеся до офіційних представників для купівлі системи. Якщо виникли питання, звертайтеся до наших співробітників за консультацією. Ціни приємно порадують. Ви залишитеся задоволені своїм вибором.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами