Чим так популярна платформа 1С Бітрікс при розробці сайтів?

Дата: 11.03.2016
Автор: ITUA
Час читання: ~4 хвилин

Чим так популярна платформа 1С Бітрікс при розробці сайтів?

Інтернет відіграє дуже важливу роль в житті кожної людини. Тут досить легко можна знайти всю потрібну інформацію. У зв’язку з розвитком технологій все більше і більше людей стали створювати свої інтернет-магазини.

Успішно створені ресурси через деякий час починають приносити своїм власникам прибуток. Щоб її отримувати, необхідно дуже багато працювати. Починається все зі створення сайту. Розробка сайту на 1С Бітрікс стане відмінним рішенням.

Багато компаній створили свої ресурси саме на такій платформі. Розробники пропоную кілька основних концепцій. Окремо існує варіант для створення інтернет-магазину, порталу. Платформу використовую не тільки приватні особи, але ще і державні структури.

Тому клієнт, перед тим як звертатися до фахівців, повинен чітко визначитися з призначенням свого ресурсу. Від цього складається план дій.

Як і кожна система, 1С Бітрікс має свої переваги: ​​

  • зручність;
  • простота використання;
  • служба підтримки;
  • постійне доопрацювання.

Що пропонує платформа 1С Бітрікс?

Розробники не зупиняються на досягнутому. Вони постійно вдосконалюють версії. Їх досить легко оновлювати. Для клієнтів існує служба підтримки. При необхідності задаєте питання і отримаєте на них кваліфіковані відповіді. Час відповіді залежить від версії. Максимальний термін — 24 години.

1С Бітрікс надає готові рішення для створення інтернет-ресурсу. До придбання кожен користувач легко може з ними ознайомитися. Для цього пропонується демоверсія. Існують ще й інші корисні функції. Коли сайт не працює, на телефон приходить оповіщення. Також були розроблені шаблони магазинів, які відображаються на мобільних телефонах.

Багато хто думає, що купивши таку версію більше робити нічого не треба. До всього потрібен професійний підхід. Займатися розробкою, впровадженням, просуванням повинні займатися виключно фахівці. Адже від цього залежить нормальне функціонування вашого ресурсу.

Уже багато людей гідно оцінили розробку сайту на 1С Бітрікс . Цим можете скористатися і ви. Головне знайдіть хорошого підрядника. Якщо виникають питання, звертайтеся до наших співробітників за зазначеними контактами. Ціни приємно порадують. Ви не пошкодуєте, що звернулися саме до нас.

 

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами