Бітрікс 24: все про тарифні плани

Дата: 21.04.2016
Автор: ITUA
Час читання: ~5 хвилин

Бітрікс 24: все про тарифні плани

Жодні технології не стоять на місці, а активно розвиваються. До цього їх змушує швидкий ритм життя. Подивіться на сучасні комп’ютери і порівняйте їх з найпершими моделями. Та й будь-яка техніка перенесла такі зміни.

Це ж стосується і корпоративних порталів. Раніше спілкування між співробітниками, обмін документами відбувався за допомогою корпоративної пошти. Але з часом робота пошти перестала бути ефективною. Накопичується величезна кількість листів, іноді повідомлення просто не доходять. Різні файли вже ніде зберігати.

Бітрікс 24 — незамінний для бізнесу

З огляду на всі ці незручності стали створювати інші альтернативні варіанти. Один з таких Бітрікс 24. Це величезний корпоративний портал, який здатний вирішити достатню кількість завдань:

  • соціальна мережа;
  • завдання, проекти;
  • документи;
  • чати;
  • дзвінки;
  • CRM.

Отже, ви оцінили всі переваги і зважилися обзавестися таким порталом. Перед вами стоїть питання, який з представлених тарифних планів вибрати. На сьогодні існує один безкоштовний варіант і кілька платних. Кожне з цих пропозицій захищена від злому. Вся інформація надійно захищена. Доступ до неї мають лише ваші співробітники.

Яка між ними різниця?

Абсолютно всі версії мають в собі однакову основу. Але все ж відрізняються деякими можливостями.

  1. Для отримання безкоштовного тарифу, користувачеві лише знадобитися реєстрація та прийняття умов угоди. Після цього можна приступати до роботи. Безкоштовна версія дозволяє працювати 12 співробітникам. Для зберігання різноманітної інформації виділяється 5 Гб. Якщо цього не вистачає для нормальної роботи, то доведеться вибирати вже платний варіант.
  2. Платні пропозиції вже мають необмежену кількість користувачів, що дуже вигідно для великих груп або тих, у кого є філії в різних містах. Доступного місця на диску теж значно більше.

Зрозуміло, що ці варіанти між собою відрізняються деякими можливостями. У тарифі «Компанія» включені робочі звіти, робочий час, планерки. Таких функцій в інших пропозиціях немає.

Кожен зможе підібрати для себе найбільш відповідний варіант. Бітрікс 24 підходить як для невеликих фірм, так і для великих компаній. Він незамінний для будь-якого бізнесу. Скориставшись ним один раз, ви позитивно оціните всі функціональні можливості.

 

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами