Розбираємося в особливостях сучасної телефонії

Дата: 26.05.2016
Автор: ITUA
Час читання: ~6 хвилин

Розбираємося в особливостях сучасної телефонії

Жителі міст все частіше починають відмовлятися від стаціонарних телефонів. Адже послуги абсолютно не поліпшуються, а ось тарифи постійно зростають вгору.

Відсутність телефону абсолютно не критично для життя. Зв’язатися легко можна за допомогою мобільного або Інтернету. Сучасні технології в цьому тільки сприяють. Одним з альтернативних варіантів заміни стаціонарного телефону – IP-телефонія.

Це технологія, яка використовує Інтернет для передачі сигналу. З її допомогою можна не тільки розмовляти, але ще передавати своєму співрозмовнику різні файли.

Переваги сучасного зв’язку

Багато користувачів переходять на такий вид зв’язку завдяки наявності деяких характеристик:

  • дешевше вартість дзвінків;
  • виключення сторонніх розмов за Ваш рахунок.

Ви абсолютно легко зробите дзвінки, як по країні, так і за кордон.

Зв’язок з усіма телефонними лініями світу дає можливість зателефонувати на номер в будь-якій точці планети. Також за допомогою Інтернету Ви можете зв’язатися з будь-яким комп’ютером.

Існує два основних види зв’язку:

  • комп’ютер-комп’ютер;
  • комп’ютер-телефон.

Правила вибору

При використанні IP-телефонії є деякі, тонкощі про яких початківець користувачів повинен обов’язково пам’ятати:

  1. настройки від провайдера при використанні апаратних телефонів;
  2. завантаження програми для програмних апаратів;
  3. можливий набір номерів картки і пін-коду.

Всі перераховані вище характеристики залежать від обраного виду телефонії. Користування кожним з цих типів може відрізнятися. Якщо Ви абсолютно недосвідчений користувач, то краще довірте цей вибір професіоналам.

Перед покупкою Вам потрібно чітко визначитися, які функціональні завдання Ви ставите від зв’язку. Якщо Вам необхідно постійно підтримувати зв’язок з клієнтами, партнерами, то робота системи повинна бути постійною і не залежить від роботи комп’ютера. Найкраще підійдуть спеціальні телефони. Якщо така потреба відсутня, то програму легко підключити до комп’ютера. Для здійснення дзвінків купите навушники і мікрофон.

Вибираючи один з варіантів, звертайте увагу на цінову політику. Дешеві пропозиції за своїм функціоналом практично не відрізняються від дорогих. Намагайтеся шукати фірми, які відразу ж надають технічну підтримку своїм клієнтам. Це позбавить Вас від проблем з функціонуванням.

При роботі з нашою компанією ITUA, Ви отримуєте постійну та якісну технічну підтримку, а також цінову політику яка Вас порадує. Вартість розкрутки сайту в Києві розраховується індивідуально, під кожен окремий проект і обговорюється з Вами. Звертаючись до нас, Ви отримуєте повний спектр послуг з SEO просування досвідченою командою фахівців.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами