Дбаємо про безпеку свого інтернет-ресурсу на стадії розробки

Дата: 27.05.2016
Автор: ITUA
Час читання: ~5 хвилин

Дбаємо про безпеку свого інтернет-ресурсу на стадії розробки

Сучасні технології все активніше і активніше входять у наше повсякденне життя. Вони спрощують наші дії, допомагають зробити звичні справи набагато швидше. Мало, хто міг раніше уявити, що купити будь-який товар можна не виходячи з дому чи роботи, або для ознайомлення з послугами компаній не доведеться до них їхати в офіс.

Для цього просто потрібно зайти на сайт, який цікавить. У зв’язку з цим, багато хто вже давно має свої ресурси в Інтернеті. Але важливо не тільки мати свій ресурс, але бути ще і затребуваним для своїх клієнтів.

Один з пунктів успіху — грамотно зроблений сайт. Якщо він буде занадто повільно завантажуватися або там буде незрозуміле меню, то користувач навряд чи захоче ще раз повернутися сюди. Тому розробка сайту на Бітрікс якраз підходить для тих, хто планує мати свій бізнес в Інтернеті.

width =

Зручна CMS

Вибираючи подібне рішення, ви отримуєте дуже багато можливостей:

  • простота користування;
  • готові рішення;
  • можливість інтеграції з 1С;
  • мобільний додаток.

Але найголовніше — це безпека сайту.

Напевно, немає жодної людини, чиї б акаунти в соціальних мережах або пошт не ламали. Так і з сайтами. Серед високого рівня конкуренції досить часто ресурси зламуються. В результаті ви можете отримати дуже серйозні неприємності.

Захист від злому

Частими причинами цього стають:

  • занадто легкі паролі;
  • слабка система захисту.

Тому, вибираючи основу для свого майбутнього сайту, звертайте увагу на ступінь її захисту. Створений ресурс повинен бути захищеним від різних атак хакерів, крадіжки важливої ​​інформації. Якщо система захисту буде занадто слабкою, це велика ймовірність злому ресурсу.

Розібратися у всьому цьому недосвідченому користувачу складно. Тому не соромтеся звертатися за консультацією до фахівців. Нехай вони розкажуть всі тонкощі роботи кожної з CMS, допоможуть в ній розібратися. Але найголовніше — це постійна професійна підтримка.

Зупиняючи свій вибір створення сайту на Бітрікс , користувач легко зможе переглядати звіти про безпеку. Для цього йому не потрібно розуміти всі тонкощі роботи.

Подбайте про роботу свого сайту і його безпеки заздалегідь, а не при виникненні неприємних моментів. Тому вибирайте тільки надійніші CMS. Фахівці завжди допоможуть їх впровадити в роботу і забезпечать її підтримку.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами