Які можливості дає кервівнику Бітрікс 24?

Дата: 29.06.2016
Автор: ITUA
Час читання: ~5 хвилин

Які можливості дає кервівнику Бітрікс 24?

Багатьом здається, що бути керівником це досить просто. Фактично нічого не потрібно робити, тільки контролювати роботу своїх підлеглих. Але це помилково. Бути начальником — це не тільки розпоряджатися грошима, контролювати роботу, але ще робити все для процвітання фірми. Значить необхідно бути в курсі всіх подій.

Звичайно якщо у вас всього кілька співробітників, то це зробити простіше простого. А що робити тим, хто має величезний штат або кілька філій в різних містах. Спробуйте встежити за всім. Ось тут і допоможе корпоративний портал Бітрікс 24 .

Цей корпоративний портал об’єднує безліч можливостей. Тепер для спілкування не буде потрібно мати кілька електронних пошт, Skype, аккаунт в соціальних мережах. Все зібрано в одному цілому.

width=

Контроль над роботою співробітників

Ось як раніше керівник міг відстежити виконання того чи іншого завдання певним співробітником? Тільки запитувати про це особисто. А якщо контролювати необхідно все? На це все витрачалося багато часу. Корпоративний портал дозволяє начальнику:

  • переглядати виконання всіх завдань;
  • контролювати облік робочого часу;
  • отримувати звіт про виконану роботу.

Для цього зовсім не потрібно зв’язуватися з потрібним співробітником.

Керівнику будуть приходити всі завдання, які виконуються його підлеглими. Так він може стежити за всім, що відбувається. При необхідності вносити певні корективи в роботу.

Завдяки наявності обліку робочого часу враховується початок і кінець робочого дня, перерви. Відсутність або відпустка теж відображаються. За допомогою такого календаря можна швидко і ефективно розпланувати роботу між усіма, з урахуванням завантаженості кожного із співробітників.

Якщо потрібні звіти від співробітників, то вони будуть приходити з вказаною регулярністю. Їх можна отримувати раз в день, тиждень, місяць. Виберіть зручний інтервал для вас. У них чітко вказується виконана робота. Всі отримані дані також можна коментувати і оцінювати.

Навіть перебуваючи у відрядженні або відпустці, начальник контролює всі процеси. Це дуже зручно і для тих, хто має кілька офісів у різних регіонах.

Позбавтеся від рутинної роботи за допомогою корпоративного порталу. Зробіть свій бізнес ще більш успішним і ефективним. Для цього просто придбайте систему, яка підходить саме вам.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами