Обираємо зручну телефонію для постійного спілкування

Дата: 14.07.2016
Автор: ITUA
Час читання: ~5 хвилин

Обираємо зручну телефонію для постійного спілкування

Сучасні технологи постійно розвиваються і вдосконалюються. Дивлячись на перші засоби зв’язку, замислюєшся, а як ними взагалі люди користувалися. Вони значно відрізняються від того, що є зараз.

Раніше практично в кожному будинку можна було побачити стаціонарний телефон, який був підключений до загальної АТС. Це було досить зручно для зв’зку з рідними або близькими, які проживали в іншому місці. Але, напевно, кожен з нас стикався хоч раз, коли в трубці чув чужі розмови. Деяким навіть приходили рахунки з величезними сумами за такі дзвінки.

Більшість відмовляються від звичайних АТС на користь альтернативним варіантам. Одним з таких є Аsterisk.

Це поєднання звичної телефонії з сучасними можливостями:

  • голосова пошта;
  • відеодзвінки;
  • обробка викликів;
  • переадресація дзвінків.

Особливо це програмне забезпечення припало до душі власникам бізнесу. Воно відмінно підходить початківцям і успішним підприємцям. Вартість такої АТС набагато дешевше, ніж аналогічні варіанти. При цьому за технічними характеристиками абсолютно не поступається.

Чим славиться комп’ютерна телефонія?

Досить багато компаній має по декілька офісів у різних містах. Звичайно, для зв’язку можна користуватися і стаціонарними телефонами, але ціна розмов за кожен місяць буде занадто дорогою. Asterisk дозволяє підключити до системи одразу кілька офісів. Співробітники легко можуть телефонувати з клієнтами, спілкуватися між собою. Тут є можливість об’єднати величезну кількість користувачів.

Якщо когось немає на місці, то досить легко виставляється переадресація дзвінків на інший номер. Це може бути як мобільний так і стаціонарний. Перебуваючи у відпустці або у відрядженні, менеджер завжди буде на зв’язку зі своїми клієнтами.

За допомогою програмного забезпечення приймати і відправляти факси буде досить легко. Адже всі потрібні папери приходять на електронну пошту.

Крім стандартних рішень в Аsterisk можливо виставляти й індивідуальні параметри, відповіднідо вашої діяльності. Програма дозволяє дописувати все необхідне.

Вибираючи систему, завжди консультуйтеся з фахівцями. Вони розкажуть всі тонкощі. Установкою і налаштуванням нехай краще займаються професіонали. Так ви убезпечите себе від пробоїв у роботі забезпечення.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами