Можливості Аsterisk

Дата: 26.07.2016
Автор: ITUA
Час читання: ~10 хвилин

Можливості Аsterisk

Робота жодного нормального офісу або колл-центру не може обійтися без якісного зв’язку. Щодня відбуваються сотні дзвінків клієнтам, постачальникам, партнерам. Звичайні АТС уже рідко хто використовує. Обходяться вони занадто дорого. Багато хто вже давно користується інтернет телефонією. Вона підходить саме для тих, хто багато телефонує. Однією з них є IP АТС Астеріск.

Це програмна АТС, яка здатна здійснювати VoIP виклики, виклики IP-телефонами, традиційний зв’язок.

Виконуючі функції:

 1. голосове меню;
 2. автовідповідач;
 3. голосова пошта;
 4. видеодзвінки;
 5. передача текстових даних;
 6. можливість постановки дзвінків у чергу.

Це далеко не всі характеристики. Додатково користувач може вибрати й інші потрібні йому функції, якими володіє ІП телефонія. Система дозволяє дописати відсутні елементи. Тому перш ніж Asterisk IP АТС купувати, необхідно чітко розуміти, які саме функції потрібні для ведення бізнесу. Саме на них потрібно робити початковий упор.

Найголовніше в тому, що VoIP телефонія дозволяє економити кошти на здійсненні дзвінків. Це стосується не тільки розмов по країні, але і викликів за кордон. У таких ситуаціях і підходить IP-телефонія Asterisk, тарифи якої підходять як для початківців, так і для великих підприємців. Для одних це можливість набрати базу клієнтів, для інших — поліпшити роботу. При цьому обійдеться IP телефонія в офіс для бізнесу в Україні недорого. Але працювати буде набагато краще за попередню стандартну систему. З нею можна забути про ті проблеми, які були раніше.

Налаштування IP телефонії Asterisk

Для налаштування подібної системи абсолютно не потрібно витрачати величезну кількість часу. Та й надто дороге обладнання теж не знадобиться. Тому підключення і організація IP телефонії в офісі дозволить відразу після всіх дій почати користуватися забезпеченням. Воно ставиться не озираючись на ліцензування. Для цього потрібно придбати інтерфейсні плати і комп’ютер із нормальною потужністю. Маючи в наявності ці компоненти, буде створена СІП телефонія під потреби діяльності. Головне все чітко виставити.

Перш ніж щось робити, необхідно отримати код IP АТС Астеріск. Його можна завантажити на офіційному сайті або з сервера проекту. Далі заходять в кожен з каталогів і виконують певні команди. Так і відбувається налаштування.

Виставення необхідних параметрів

Після установки переходять до налаштування забезпечення. Перед виставленням пареметрів, дайте відповідь на декілька запитань:

 • забезпечення розмов IP;
 • голосови ящики з розсилкою листів;
 • налаштвання передачі дзвінків.

Після цього приступають безпосередньо до налаштувань. Слідуючи за всіма пунктами, виставляються необхідні параметри для роботи IP-телефонії Asterisk, тариф для користування вибирається заздалегідь.

Найкраще, коли цим будуть займатися виключно фахівці. Ви можете пропустити нюанси, які потім можуть негативно відбитися на всій системі. Тому перед тим як шукати Asterisk IP АТС і купувати її, знайдіть тих, хто буде її впроваджувати.

width=

Можливість інтеграції

Багатьом власникам бізнесу важливо підбирати забезпечення, яке легко могло інтегруватися з CRM системами. Така функція дозволяє спростити роботу менеджерів при спілкуванні з клієнтами. Перед ними найкраща корпоративна IP телефонія відкриває можливості:

 • вчинення дзвінків прямо з CRM;
 • відображення контактної інформації клієнта при зв’язку з ним;
 • прив’язка номерів клієнтів до певного співробітника;
 • запис викликів;
 • можливість відправки факсів;
 • переклад дзвінків.

Тепер не доведеться витрачати зайвого часу, щоб знайти необхідні контакти. Перекладає айпі телефонія дзвінки відразу на потрібного оператора. Сам користувач додатково нічого не натискає. Якщо співробітник відсутній на місці, то всі записи фіксуються. Також можна перевести всі контакти тимчасово на іншого оператора.

Програмна SIP телефонія Астеріск для офісу підійде для будь-якого бізнесу. Підприємці-початківці можуть вибрати спрощену модель, де зібрані всі основні функціональні можливості для роботи. Встигаючі вважають за краще вибирати системи з додатковими функціями.

При цьому в обох з цих випадків вартість IP АТС, в тому числі Астеріск, доступна багатьом. Тут доведеться заплатити тільки за придбання необхідних пристроїв зв’язку і сервера для його забезпечення. Сама система безкоштовна. Зовсім не поступається дорогим схожим варіантам. Так що не варто переплачувати, коли є така IP телефонія. Україна (відомі компанії) вже позитивно оцінила її роботу.

Перед покупкою обов’язково проконсультуйтеся з фахівцями. Нехай вони пояснять всі тонкощі. Вибирайте варіанти, де будуть запропоновані Asterisk встановлення та налаштування, ціна при цьому дуже навіть доступна. Так ви зможете придбати повний пакет послуг.

Наша компанія пропонує не тільки Asterisk IP АТС купити, але і налаштування всієї системи фахівцями. Так ви будете впевнені в подальшій роботі забезпечення. Та й отримаєте консультації, які допоможуть розібратися в основних функціях. Для вашого бізнесу найкращий вибір — це IP-телефонія Asterisk, тарифи на неї доступні практично кожному.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами