Про що не варто забувати клієнту при створенні ресурсу?

Дата: 29.07.2016
Автор: ITUA
Час читання: ~4 хвилин

Про що не варто забувати клієнту при створенні ресурсу?

Чимало бізнесменів думають про наявність свого ресурсу в Інтернеті. На сьогодні це досить модно та прибутково. Через зайнятість сучасна людина робить покупки, перебуваючи вдома або на роботі.

Про власний ресурс думують не тільки початківці, але й досить відомі бізнесмени. Вони можуть поліпшити статус серед конкурентів і користувачів. У будь-якому з описаних випадків потрібна розробка сайтів.

Це професійне створення ресурсу під будь-які вимоги: інтернет-магазин, візитівка, корпоративний сайт та багато іншого. Користувачеві необхідно просто придумати ідею і донести її фахівцям.

Через що конфлікти?

Але бувають ситуації, коли замовник конфліктує з виконавцем щодо неякісної роботи. Звичайно, не виключається ймовірність помилок з боку компанії, але досить часто причиною стають саме самі клієнти.

Це пов’язано з тим, що у них є певні думки з цього приводу. Ще однією причиною стає те, що замовник начитається сумнівної інформації в Інтернеті і свято в неї вірити.

Запам’ятовуємо важливу інформацію

Щоб уникнути подібних ситуацій і відразу отримати якісний ресурс, найкраще раз і назавжди запам’ятати певні правила:

  • сайт для користувачів, а не для себе;
  • перше враження;
  • перевірена інформація;
  • результат поступово.

Якщо хочете домогтися максимального успіху, то на час уявіть себе звичайним користувачем, який шукає певну послугу. Так зможете точно зрозуміти певні вимоги і критерії вибору.

Заходячи до вас на сайт, потенційний клієнт повинен відразу зрозуміти, що ви займаєтеся продажем диванів або будівельних інструментів. Нікому не хочеться витрачати час на пошук інформації. Все повинно бути чітко структуроване і максимально зручно для сприйняття.

Запам’ятайте один важливий момент — позитивний успіх від створення сайту буде не відразу, а через деякий час. І для цього знадобиться подальше просування. Не чекайте, що позиції почнуть рости відразу після запуску, і не звинувачуйте в цьому творців. Нормальні компанії про це відразу попереджають.

Щоб не стати жертвою сумнівних розробників, необхідно дуже ретельно вибирати собі виконавця. Не лінуйтеся переглядати їх портфоліо, читати відгуки. Так гарантується якість виконання.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами