Простота та зручність: все про сучасну IP-телефонію

Дата: 12.09.2016
Автор: ITUA
Час читання: ~4 хвилин

Простота та зручність: все про сучасну IP-телефонію

Багато сучасних компаній намагаються відмовитися від звичайних ліній зв’язку. Чим довше ними користуєшся, тим більше помічаєш проблем. При цьому якість послуги не поліпшується, а ось ціни стають дедалі більшими.

Ось багато і відмовляються від них на користь сучасної IP-телефонії. Послуги зв’язку набагато кращі. Та й процес монтажу не викликає більше ніяких труднощів. По суті Asterisk здатна замінити стандартну АТС.

Ця система дозволяє виконувати будь-які завдання, що стосуються телефонії. Вона дає можливість на необмежені дії.

За досить короткий період часу вона встигла завоювати успіх серед користувачів завдяки таким характеристикам:

  • величезна функціональність;
  • прийнятна вартість;
  • доступність номеру телефону;
  • запис дзвінків.

Вигода та зручність

Багато хто думає, що якщо система має величезну кількість можливостей, значить вона занадто дорого коштує. Але це далеко не так. За відносно невелику ціну, користувач отримує величезний пакет для успішного ведення власного бізнесу. При цьому постійно можна покращувати роботу, додаючи нові функції. На це витратиться мінімальна кількість часу.

За допомогою сучасної IP-телефонії можете розмовляти, де завгодно. Головне підключити свій номер до загальної мережі. Перебуваючи у відрядженні або за кордоном, за телефоном відповідайте на важливі дзвінки.

Система дозволяє зберігати всі дзвінки, що надійшли. Швидкий пошук досить легко знайде потрібний контакт. Також дозволяється записувати всі розмови.

Розмови без проблем

При необхідності до системи можна підключати номера з інших міст. Це дійсно зручно для тих, хто має офіси в різних містах або вивчає ринок по регіонах.

З такою АТС легко спілкуватися не тільки по країні, але і за її межами. Дзвінки за кордон перестануть розоряти власника та дозволять максимально ефективно спілкуватися з клієнтами або партнерами.

На сьогодні для користувачів пропонують два варіанти версій. Один з них розрахований на досвідчених клієнтів. Якщо тільки починаєте з нею працювати, то зверніть увагу на спрощену версію, де зібрані всі основні компоненти для роботи.

Вибрати зручну телефонію простіше простого. Як і знайти фахівців, які займуться її підключенням. Відразу після налаштування клієнт відчує різницю зі стандартною АТС і не пошкодує про свій вибір.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами