Черговий сюрприз від Бітрікс24: технологія розпізнавання осіб в CRM для кращої роботи магазину

Дата: 02.06.2017
Автор: ITUA
Час читання: ~4 хвилин

З 1 грудня по 9 січня діє Акція на програмний продукт і впровадження, дізнайтеся свою знижку за номером: (044) 360 01 00.

Бітрікс24 — найкращий портал для ефективної діяльності компанії, який постійно вдосконалює свою роботу і випускає нові оновлення. Останнє оновлення торкнулося безлічі аспектів.

Індивідуальний дизайн, впровадження нейронних мереж, автоматичне налаштування реклами, інтеграція з профілями соціальних мереж, використання програми розпізнавання осіб користувачів — це далеко не повний список оновлень, які були нещодавно представлені розробниками.

Серед цього розмаїття, найцікавішою пропозицією стала можливість розпізнавати обличчя відвідувачів. Це здійснюється за допомогою face або visit-трекера.

Завдяки таким інструментам, жоден клієнт не буде втраченим, все дані про відвідувача одразу внесуться в базу, що дозволить в подальшому працювати з ними. Крім цього, регулярно оновлюючись, легко вести статистику про покупців за певний період. Система автоматично все порахує і покаже результати.

Отримана фотографія користувача при відвідуванні магазину, дозволяє дізнатися всю основну інформацію про людину, знайти його профіль у соціальних мережах. Надалі це стане зачіпкою для спілкування з користувачем і здійснення нових покупок.

Використовуючи face-трекер в бізнесі, легко запам’ятати всіх відвідувачів магазину або офісу і внести необхідну інформацію про них в CRM. Він легко вкаже новий це клієнт або прийшов повторно. За рахунок таких даних, співробітники легко зможуть скласти унікальну пропозиція для кожного користувача. За допомогою face або visit-трекера, ви не втратите ні одного свого клієнта і зможете максимально ефективно поліпшити свою діяльність.

Деякі скептики говорять про можливі недоліки, які пов’язані з цими оновленнями:

– постійний контроль;

– можливе використання бази не за призначенням;

– відсутність можливості відмовитися від сервісу.

Але це всього лише забобони. Для власників бізнесу — це одне з найпрекрасніших оновлень у Бітрікс24. Технологія розпізнавання осіб, дозволить кожному власнику бізнесу знати про своїх клієнтів все. Це відмінна можливість максимально поліпшувати свій сервіс і підвищувати кількість повторних продажів.

З 1 грудня по 9 січня діє Акція на програмний продукт і впровадження, дізнайтеся свою знижку за номером: (044) 360 01 00.

 

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами