Про компанію ITUA

Про компанію

«Інформаційні технології України» на ринку IT технологій з 1995 року. Ми пропонуємо нашим клієнтам дійсно гідні і перевірені рішення в області інформаційних технологій. Наші клієнти по — справжньому цінують і прислухаються до ідей і рекомендацій з боку профільних фахівців.
Чому саме ми, запитаєте Ви? Та все дуже просто. Наша компанія дає можливість розвиватися Вашому бізнесу надійно, а головне стабільно. Всі фахівці, які безпосередньо працюють з Вашою командою, відносяться не тільки відповідально, але і трепетно до всіх поставлених завдань.

Звернувшись до нас за підтримкою, ми зробимо все можливе, щоб втілити в реальність найсміливіші ідеї. А детальний аналіз усього підприємства допоможе налагодити і поліпшити роботу, зробить бізнес успішним і приносить & nbsp; задоволення.
Компанія покриває 99% всіх потреб в ІТ-інфраструктурі практично будь-якого підприємства.

Розробка і просування сайтів, інтернет-магазинів, порталів, інтро сайтів.
Юзабіліті аналіз і маркетинг аудит проекту.
Мобільні версії сайтів, адаптивний веб-дизайн.
ІТ-аутсорсинг, обслуговування ПК і серверів.
Надійний хостинг, хмарний хостинг, хостинг для Bitrix.
1С Підприємство, Бухгалтерія продаж та налаштування.
Інтернет безпеку, захист і відновлення сайтів.
Проектування і монтаж мереж, СКС, АТС.

Web технології

Ви ніколи не замислювалися, чому у кави настільки тонкий і ні з чим незрівняний аромат? Адже це єдиний продукт в світі, що вимагає для його відтворення змішування більше 800 елементів. Найцінніші сорти кави не тільки обробляються, але і збираються вручну. Досвідченість професійного збирача настільки важлива, що не допускає найменших помилок. Тонкість збору і подальша обробка в підході можна порівняти з розробкою будь-яких web технології. Точний і правильний підхід, а також детальний аналіз потреб клієнта, його цільової аудиторії дає незмінний результат при розробці програмного забезпечення, web сайтів, їх підтримки та просування.

Ми точно знаємо, який дизайн потрібен саме Вам, і, які технології краще використовувати при просуванні послуг або товарів. Замовити сайт у нас дуже просто. Як надають обсмажування кави для більш-менш яскравого смаку, так і фахівці створюють образ бренду або фірми, посилюючи або навпаки прибираючи зайві елементи.

1С Бухгалтерія

Зважилися оптимізувати роботу свого бізнесу, але ще не знаєте, як це краще зробити? Програмний комплекс 1С: Бухгалтерія найоптимальніший варіант для якісної роботи бухгалтерії і всього персоналу, що управляє. Наші фахівці не тільки допоможуть вибрати, купити і встановити відповідний саме для Вашого бізнесу програмний комплекс, але і будуть постійно його супроводжувати. Автоматизувавши роботу підприємства або фірми, Ви зможете:

завжди бути в курсі всіх подій;
швидко проводити обмін даними між Вашим сайтом і залишками на складі;
завжди вчасно справлятися зі звітністю;
швидко і вчасно отримувати інформацію про статус замовлення;
швидко і оперативно знаходити інформацію про постачальників, постійних клієнтів.
Але це всього-лише мала частка того, що Ви отримуєте при автоматизації обліку і управління своїм бізнесом.

Зв’язавшись безпосередньо з нами, Ви дізнаєтеся набагато більше.

Технічна підтримка

Наші фахівці не тільки знають толк в web технологіях, а й з особливим, характерним тільки для Вашого бізнесу підходом виконають будь-яку технічну підтримку. Ви завжди можете бути впевненими в якості таких послуг:

підтримки програмного забезпечення (установка, настройка і обслуговування будь-якого програмного пакета);
модернізації, закупівлі та встановлення комп’ютерної техніки;
будь-які види ремонтів комп’ютерів і комп’ютерної техніки;
якісному відновленні втраченої інформації;
навчанні персоналу та оперативної консультації з виниклих питань;
організації та прокладання локальних мереж з можливістю підключення до бездротової точки доступу.
Тільки спільна робота з клієнтом допомагає домогтися бажаного і надійного результату, тому ми цінуємо

Ваша думка і прагнення поліпшити роботу фірми.

Аутсорсинг

Аналогічно як створюються елітні сорти кави, так і ми організовуємо професійну підтримку ІТ-аутсорсингу всього підприємства. Наші фахівці підбирають тільки найкращі та вигідні рішення для підтримки Вашого підприємства або фірми на рівень вище, ніж у конкурентів. Замовляючи послуги IT аутсорсингу, Ви робите надійні капіталовкладення на тривалий період і можете більше не турбуватися, так як ми завжди підставимо своє надійне плече.

Приступаючи до модернізації всіх технологічних процесів, ми тісно співпрацюємо з клієнтом, підбираючи тільки оптимальні і надійні рішення. Підтримуючи і розвиваючи бізнес в потрібному руслі, ми створюємо елітну марку з його неповторним ароматом і присмаком.

«ITUA» — розвивається і рухається вперед тільки з Вами!

Разробока сайтів
будь-якої складності

Більше 500
реалізованих проектів

11 років досвіду
на ринку

Золотий, сертифікований
партнер «Бітрікс24»

Протягом 11 років компанія «Інформаційні технології України» допомагає запускати, вести, автоматизувати й підтримувати бізнес-проекти в режимі онлайн. За цей час ми зарекомендували себе надійним партнером для 300 клієнтів, успішно реалізувавши їм більш ніж 500 проектів. Наша основна задача – підтримувати проекти, що діють, та розвивати нові!

Як ми допоможемо вашому бізнесу?

Зробимо онлайн-представництвоРозробимо корпоративний портал або сайт для продажів, налаштуємо інтернет-магазин, напишемо web-додаток під будь-які завдання. А ще … Немає часу пояснювати, просто погляньте на наше портфоліо!

Доведемо, що «Бітрікс24» – це простоМісяць навчання, і кожен ваш співробітник зможе користуватися Бітрікс не гірше, ніж наші власні фахівці. «ITUA» – золотий сертифікований партнер «Бітрікс24» по впровадженню однойменних продуктів, тому ви завжди будете забезпечені професійною підтримкою найвищого рівня.

Ретельно опрацюємо всі деталі проектуПроектування і розробка технічного завдання «на швидку руку» – не для нас. Ми пропишемо ТЗ настільки детально і доступно, що будь-який аутсорсер зведе вас в ранг святих за ясність поставлених завдань.

На зв’язку 24/7Виникло питання? – Ви завжди можете звернутися в наш відділ технічної підтримки, який допоможе у вирішенні будь-яких питань. Ми не тільки надаємо технічну консультацію, а й навчаємо партнерів тонкощам роботи з продуктами.

Поставимося до проекту – як до власногоМи викладаємось на повну. Над кожним проектом працюють всі співробітники відділу: від еккаунт-менеджера і маркетолога, до провідного програміста департаменту розробки. Швидко враховуємо побажання клієнта і робимо завдання до тих пір, поки не будете задоволені ви та ваша цільова аудиторія.

Завершимо почате Digital-інструментамиРобочий сайт – добре, але без реклами його будуть відвідувати лише родичі та друзі. Ми покращимо позиції сайту в пошуковій системі Google, підвищимо продажі і впізнаваність.

З «ITUA» ВИ ЗАВЖДИ РУХАТИМЕТЕСЬ ВПЕРЕД! Ми допоможемо раціонально інвестувати кошти в розвиток бізнесу в Інтернеті!
click fraud detection