Amo

Amo CRM в Україні

 

Максимум користі для успішного бізнесу – AmoCRM

Сучасний ритм життя настільки активний, що за ним досить складно встигати, якщо якось не автоматизувати процеси. У веденні бізнесу також. Якщо ви будете витрачати надто багато часу на рутинні завдання і практично не працювати з клієнтами, то незабаром втратите їх і в підсумку розоритесь. Щоб цього не допустити, вам терміново потрібне впровадження amoCRM.

СРМ – це комплекс інструментів для автоматизацій роботи з покупцями. Це дозволяє поліпшити продажі, обслуговування клієнтів і оптимізувати маркетинг.

Чим славиться вибране програмне забезпечення?

Замовлена ​​amoCRM (Україна) автоматизує усі процеси для ведення успішного бізнесу.

  • Простий інтерфейс.

Періоду адаптації та звикання немає. Співробітникам не потрібно багато часу, щоб у всьому розібратися. Тут немає багато сторінок і зайвих кнопок. Внаслідок цього з системою зручно працювати навіть на мобільних телефонах.

  • Фіксація заявок.

Тепер не потрібно боятися, що лист або дзвінок від клієнта загубляться або на них забудуть прореагувати. Незалежно від каналу надходження все додається в базу.

  • Контроль листів.

Впроваджуючи amoCRM, ви можете розраховувати на її інтеграцію з електронною поштою. Усі отримані листи автоматично додаватимуться в картку клієнта. І тепер не потрібно хвилюватися, що ви щось втратите. При необхідності ви легко знайдете лист або документ.

  • Інтеграція з телефонією.

Зателефонувати клієнтові можна прямо з його картки. Тут же зможете і відповідати на дзвінки. Для зручності вся історія дзвінків і їх записи зберігаються. А це допоможе оцінити якість роботи відділу продажів.

  • Зручне спілкування.

З наявністю месенджера співробітники можуть спілкуватися прямо в інтерфейсі. І для цього не потрібне спеціальне налаштування або постійне перемикання між вікнами. Тут зможете обговорювати завдання й інші важливі справи.

Повідомлення приходять на мобільний телефон. Тому ви завжди будете на зв’язку, навіть поза офісом.

Де ж вигідно придбати?

Якщо ви тільки відкрили свій інтернет-магазин або ваш сайт існує вже кілька років, без СРМ не обійтися. Без неї буде складно контролювати своїх клієнтів. Ви не зможете зрозуміти, кому варто зараз приділити увагу, а для кого краще скласти пропозицію через кілька днів.

Тому подумайте про замовлення amoCRM в Україні заздалегідь. Відразу шукайте професійного підрядника. Це вбереже вас від проблем у майбутньому. Вам буде проведена не тільки установка, але і кваліфікована підтримка. І при цьому коштує все недорого.

Не хочете хвилюватися за свій бізнес, тоді зверніться в компанію «ITUA»:

  • професіонали, які мають досвід роботи з різним програмним забезпеченням;
  • укладання договору;
  • лояльні ціни.

Не кидайте свій бізнес, а постійно намагайтеся його розвивати та покращувати

Хочете купити CRM amo в Києві, але не знаєте, до кого звернутися? Залиште заявку в «ITUA». З вами зв’яжуться фахівці для уточнення деталей. З їх допомогою швидко підберете потрібний варіант і дізнаєтеся, яка ціна інтеграції amoCRM з сайтом для вашого випадку. У них же зможете уточнити всі питання з приводу впровадження. Спростіть ведення власного бізнесу і роботу продавців.

click fraud detection