ІT аутсорсинг

logoStub

Дорогий друг !

Ми тут намагаємося встигнути за сучасними трендами веб-дизайну і якраз малюємо сайт, який ти заслуговуєш. Зовсім скоро ми покажемо те, над чим так довго працювали ..... а поки тут тільки сумовитий SEO-текст. Але не квапся! Наші менеджери з радістю проконсультують і дадуть відповідь на всі твої питання.

ІT аутсорсинг

        Сьогодні, мабуть , жодне підприємство не може вести конкурентні та успішні справи без правильно спланованих і впроваджених IT технологій . Це призводить до збільшення не тільки необхідних і важливих модернізацій всередині підприємства , а й до стрімкого збільшення спеціального технічного обладнання і, відповідно , до мимовільного нарощуванню специалізірованого штату . Однак збільшення обслуговуючого персоналу не завжди вигідно.
    Компанія «Інформаційні технології України » із задоволенням візьме на себе всі труднощі при налаштуванні і обслуговуванні комп’ютерів і офісів , а також значно спростить весь процес. Вам більше не потрібно буде турбуватися про надійність роботи всього устаткування і програмного забезпечення. Ми завжди будемо оперативно стежити за всіма змінами, що відбуваються .

  Неоціненні переваги IT- аутсорсингу.

    ІТ аутсорсинг – більш надійне обслуговування ніж просто технічна підтримка , тому що включає в свій спектр розширені послуги з модернізації , підтримання в робочому стані і тривалому супроводі всієї структури технологічних і бізнес-процесів фірми .
  Замовляючи обслуговування офісів , Ви зможете :
 1.  Не перериваючи виробничий процес , провести модернізацію всіх робіт від обліку товарів до настройки та покращення виробничого процесу .
 2.  Удосконалити автоматизацію складу , що дасть незаперечні переваги при пересуванні товару.
 3. Налаштувати обслуговування комп’ютерної техніки та всій периферії таким чином , що ні працівникам , ні Вам немає необхідності вникати в складні технологічні процеси.
 4.  Професійне обслуговування серверів допоможе не тільки надійно зберегти важливу інформацію , але і вбереже Вас від додаткових хвилювань.
 5.  У разі необхідності завжди швидко і якісно провести відновлення інформації .
 6. Зниження витрат на утримання власного штату IT фахівців при збереженні незмінної якості надаваних послуг.
  Працюючи з нами Ви забудете , що таке раптова зупинка всіх процесів , втрата важливої ​​інформації і надмірні витрати на утримання внутрішніх фахівців .
    ITUA – це не просто компанія продає послуги , це професійна допомога від висококваліфікованих фахівців , які завжди ставляться до проблем клієнта як до своїх .

  Замовляючи у нас послуги IT аутсорсингу в Києві чи Житомирі Ви отримаєте:

 •    Уважний розбір кожної ситуації з виїздом нашого фахівця на місце;
 •   Відновлення інформації будь-якої складності ;
 •   Вивчення технологічних процесів на підприємстві і розумні і вигідні варіанти їх оптимізації;
 •   Індивідуальне або комплексне обслуговування ПК , серверів і всій периферії , а також її ремонт. Замовляючи у нас комплексне обслуговування комп’ютерів , ціна і якість завжди залишать тільки приємні враження ;
 •   Оптимальна прокладка і налаштування локальної мережі та / або бездротових точок доступу ( Wi- fi ) ;
 •    Впровадження нових технологій, що дозволяють поліпшити і автоматизувати всі процеси підприємства .
 Звертаючись за підтримкою до нас , Ваш бізнес вийде на новий більш якісний рівень , який у майбутньому принесе неоціненні та вигідні рішення. Здаються на перший погляд складні і дорогі технології стануть доступними і прийнятними , а наші фахівці завжди будуть на підхваті .
 ITUA – цінує чужий час , тому з нами модернізація , настройка , розробка та обслуговування всіх процесів буде швидкою та якісною !
click fraud detection