Вартість послуг

Вартість послуг

Компанія «Інформаційні технології України» вже більше 10 років успішно супроводжує і обслуговує як приватних осіб, так різнопланові підприємства в сфері IT. Ми цінуємо кожного клієнта, тому моментально обробляємо подані заявки. Уже на цьому етапі Ви будете володіти повною інформацією про вартість необхідного комплексу послуг.

Якщо Вам на перший погляд здадуться наші ціни високими, задумайтеся, що обслуговування у нас буде в два, а то і три рази дешевше, ніж утримання власного штату спеціалізованого персоналу. Всього лише підрахувавши скільки Вам обійдеться утримання одного або декількох співробітників, а також витрати на їх навчання, Ви відразу погодитеся, що наші послуги в рази заощадять Ваш бюджет.

Незмінна професійна допомога зможе не тільки налаштувати якісну роботу всього підприємства, але і позбавить від постійних клопотів з пошуку професійної допомоги.

Для нас не важливо власник Ви великої компанії або маленького підприємства, – ми однаково дбайливо ставимося до кожного клієнта.

 

Для будинку

Ви завжди можете зателефонувати нам або скористатися зручною формою для оцінки вартості робіт. Наші співробітники моментально з Вами зв’яжуться, щоб уточнити дрібниці. Вартість налаштування і обслуговування комп’ютерів для приватних осіб буде залежати від переліку робіт. При необхідності наші майстри здійснюють виїзд до Вас додому, але складність деяких завдань може зажадати спеціалізованого обладнання, яке не завжди можливо взяти з собою.

Зв’яжіться з нами! Ми допоможемо вирішити проблему будь-якої складності!

 

Для фірм і підприємств

Якщо Вам необхідно разове або постійне обслуговування, Ви потрапили за адресою! Абонентське обслуговування – саме те, чого Вам не вистачало для надійної роботи всіх процесів підприємства.

Укладаючи з нами договір на піврічне або річне обслуговування, Ви не тільки економите на одиночних викликах, але й забезпечуєте себе постійною підтримкою. Купуючи різні тарифні пакети, Ви можете самостійно регулювати необхідні для Вашого підприємства послуги. В такому випадку Ви не тільки не переплачуєте, а й заздалегідь плануєте свій бюджет.

Замовити дзвінок!

click fraud detection