Композитний сайт

logoStub

Дорогий друг !

Ми тут намагаємося встигнути за сучасними трендами веб-дизайну і якраз малюємо сайт, який ти заслуговуєш. Зовсім скоро ми покажемо те, над чим так довго працювали ..... а поки тут тільки сумовитий SEO-текст. Але не квапся! Наші менеджери з радістю проконсультують і дадуть відповідь на всі твої питання.

Композитний сайт

Які переваги я отримую? Дана розробка збільшує швидкість роботи інтернет-ресурсу в 100 разів! Разом з нею ви покращите ранжування вашого інтернет-магазину і отримаєте більш високі позиції в пошукових системах Google і Yandex. Результат – зростання конверсії, а разом з цим, і доходу сайту.

Швидкий сайт – чому це так важливо? Повільні сайти швидко втрачають клієнтів і прибуток. За офіційною статистикою представників Walmart і Amazon, коли швидкість роботи їхніх сайтів падає хоча б на 0,1 секунди, то вони втрачають 1% прибутку.

Як мені поставити композитний режим у себе на сайті? Композитна технологія доступна всім, хто працює на платформі «1С-Бітрікс: Управління сайтів». Вам не доведеться звертатися за допомогою до веб-розробників – просто напишіть нам, і ми встановимо вам композитний режим протягом декількох робочих днів.

Композитний сайт – мінімум технічних складнощів, максимум комфорту і вигоди!

Композитний сайт на 1С Бітрікс

Максимум переваг з композитним сайтом! Максимум можливостей:

  • Миттєва швидкість завантаження сайту – хочете побачити відгук в одну мить?
  • Результат на 100% відсотків, який не змусить Ваших відвідувачів чекати!
  • Збільшення прибутку за рахунок зростання конверсії.
  • Композит допоможе здолати шлях до вершини ТОП-10 набагато швидше – тепер Вас знаходять набагато частіше.
  • Якість змінює все! Сайт швидше індексується, величезний плюс для SEO-просування.

 

 

 

 

Ск

К

Н

click fraud detection