Максимум переваг! максимум можливостей.

Композитний сайт – це унікальна розробка «1С Бітрікс», яка покликана суттєво збільшити швидкість роботи інтернет-ресурсів. Клієнти більше не будуть скаржитися на повільну роботу вашого порталу або інтернет-магазину.

Як це працює? Коли відвідувач заходить на ваш сайт, композитний режим ділить контент веб-сторінки на дві умовні категорії: статичну і динамічну.

1) Статична. Спочатку сайт обробляє шари javascript, css, html і графіку. Інформація кешуєтся і «блискавично» (0,2-0,4 секунди) відображається на веб-сторінці користувача.

2) Динамічна. Поки користувач вивчає контент, сайт «непомітно» підвантажує йому динамічну складову сторінки, яка кешується в браузері.

Які переваги я отримую? Дана розробка збільшує швидкість роботи інтернет-ресурсу в 100 разів! Разом з нею ви покращите ранжування вашого інтернет-магазину і отримаєте більш високі позиції в пошукових системах Google і Yandex. Результат – зростання конверсії, а разом з цим, і доходу сайту.

Швидкий сайт – чому це так важливо? Повільні сайти швидко втрачають клієнтів і прибуток. За офіційною статистикою представників Walmart і Amazon, коли швидкість роботи їхніх сайтів падає хоча б на 0,1 секунди, то вони втрачають 1% прибутку.

Як мені поставити композитний режим у себе на сайті? Композитна технологія доступна всім, хто працює на платформі «1С-Бітрікс: Управління сайтів». Вам не доведеться звертатися за допомогою до веб-розробників – просто напишіть нам, і ми встановимо вам композитний режим протягом декількох робочих днів.
 

Композитний сайт – мінімум технічних складнощів, максимум комфорту і вигоди! 
Є проект? - Напишіть нам
і отримаєте безкоштовну консультацію!
Разом ми:
Обговоримо
Оцінимо
Зробимо
Почати обговорення
Як ми робимо Композитний сайт:
Терміни та вартість залежать від обсягів і складності робіт, прописаних в технічному завданні
Етап 1
Досліджуємо
Етап 2
Прототипуємо та напишемо ТЗ
Етап 3
малюємо дизайн
Етап 4
розробляємо
Етап 5
Тестуємо
Етап 6
Навчаємо
Етап 7
Запускаємо інтернет-маркетинг