Індивідуальний проект

Втілимо ваш стартап або ідею в життя на просторах інтернету

Залишити заявку
Індивідуальний проект - творчий сайт з нестандартною структурою, дизайном або модулями. Підходить для новаторів, бізнесменів і креативних агентств, які бажають просунути свої унікальні товари і послуги.

Такий проект дозволяє, наприклад, реалізувати гнучку систему бронювання квитків або нестандартний механізм оформлення та оплати замовлення інтернет-магазину.

Можна замахнутися і на більш глобальні цілі, на кшталт створення сайту знайомств, біржі копірайтингу, і навіть такої великої соціальної мережі, як Instagram!

Замовити
Створення унікального веб-ресурсу дозволить вам виділити себе серед конкурентів

Привнесіть в цей світ щось нове, чого ніхто не бачив раніше: будь це ексклюзивний модуль або нестандартне дизайн-рішення!

«Я завжди бачив те, чого не бачили інші. А того, що бачили інші, я ніколи не помічав »(с) Сальвадор Далі
Переваги індивідуального проекту
Неповторність

Такі сайти часто ставлять в приклад на IT-конференціях, а іноді, навіть пишуть про них в журналах, на кшталт Forbes!

Дізнатися більше

№1 из N

Вигода

Нестандартні рішення завжди привертають потенційних інвесторів і покупців. Власник такого сайту може укласти вигідний контракт про співпрацю або вдало продати свою розробку!

Дізнатися більше

№1 из N

Розробляємо сайти і успішно просуваємо їх в пошукових системах вже 15 років.
 1. Пишемо сайти будь-якої складності
 2. Реалізували понад 800 сайтів
 3. Всі проекти доведені до кінця
 4. Розробники та SEO-фахівці з однієї команди
Є проект? Напишіть нам і отримаєте безкоштовну консультацію!
 • Обговоримо
 • Оцінимо
 • Зробимо
Почати обговорення
Як ми працюємо
 1. Досліджуємо нішу і конкурентів
 2. Прототипуємо і пишемо ТЗ
 3. Малюємо дизайн
 4. Програмуємо
 5. Тестуємо і переносимо сайт на ваш хостинг
 6. Навчаємо користуватися адмін-панеллю
 7. Запускаємо інтернет-маркетинг
Нам Довіряють [9]
Відгуки [5]
Додати відгук
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами

Маркетингове проектування сайту

Замовили створення сайту з нуля? Створили індивідуальний дизайн, який відповідає цілям вашої компанії? І при цьому не досягаєте очікуваного результату? Користувачі все одно не оформляють покупку або швидко покидають ресурс, хоча він бездоганно виглядає? Причина тут криється в тому, що не було заздалегідь проведено маркетингове проектування сайту в Україні.

Як зазвичай відбувається створення ресурсу?

Замовник приблизно створює структуру, в залежності від наявності товарів і своїх побажань. Далі дизайнер малює сторінки, підбирає оригінальні поєднання, а потім це показує клієнту. Подобається йому чи ні? Коли всі моменти затвердили, то приступають до реалізації та в результаті виходить цілком гарний ресурс.

І ось користувач заходить на сторінку, починає щось шукати, але не знаходить його або ж не до кінця заповнює форму. А все це негативно позначається на продажах. Через деякий час замовник таки вирішує заново переробити сторінки, але вже з урахуванням проектування сайту в Києві з точки зору маркетингу?

Що ж це таке?

Це ретельне вивчення цільової аудиторії (береться до уваги вся Україна), її поведінку на ресурсах. На основі отриманих результатів складається сценарій взаємодії, розробляється структура і подальший план роботи.

Більшість бізнесменів просто не знають своїх користувачів. Вони не вивчають їх, не питають про інтереси, побоювання і просто не вміють з ними спілкуватися. І це їх головна помилка.

Етапи маркетингового проектування сайту в Україні

Це досить тривалий і кропіткий процес, який складається з таких дій:

 • вивчення аудиторії;
 • створення зразкового сценарію взаємодії користувача з майбутнім ресурсом.

Проводиться повне дослідження поведінки споживача на сторінках. До того ж беруться їх інтереси, інша важлива інформація. Крім цього шукають головні переваги саме вашого бізнесу.

Коли отримані дані вивчені та опрацьовані, на їх основі складається ціла стратегія. Все повинно бути зроблено так, щоб підштовхнути людину до покупки або замовлення послуги. Якісні тексти, відповідний дизайн, зрозумілі сторінки – це тільки сприяє підвищенню продажів.

Де шукати підрядника?

Чимало бізнесменів на етапі замовлення ресурсу просто ігнорують проектування сайту в Києві, вважаючи це непотрібною послугою. Але потім вони про це шкодують і змушені заново переробити сторінки. Звісно, вартість такого задоволення недешева. А може відразу провести дослідження.

Фахівці компанії «ITUA» надають повний комплект послуг. Це ще не всі позитивні моменти:

 • індивідуальний підхід до проектів;
 • контроль виконання роботи;
 • тривале співробітництво.

В результаті ви отримуєте не просто надійного виконавця, а партнера для співпраці на довгі роки.

Поставили собі за мету замовити маркетингове проектування сайту в місті Київ? Тоді залишайте заявку на сайті «ITUA». У найкоротші терміни з вами зв’яжуться менеджери для уточнення деталей. Після цього вони зможуть сказати, яка точна ціна на проектування сайту і скільки піде часу на реалізацію. Зробіть перший крок для реалізації успішного бізнесу.