Маркетингове проектування сайту

Чому ефективність продажів багатьох сайтів знижується до мінімуму?

По-перше, цією справою займаються не маркетологи.

По-друге, дизайн стає першорядним завданням.

З нами ви побачите іншу картину: на перший план ми виносимо ретельне маркетингове дослідження, яке дозволяє простежити інтереси та поведінкові особливості аудиторії. Взявши за основу підсумки дослідження, проводиться прототип з певною структурою, йде розробка контенту для посадкових сторінок, який закликає до покупки. Варто відзначити, що сторінки на цей період вже оптимізовані під пошукові сервери. Кінцевим етапом виступає розробка дизайну з урахуванням цільового сегмента. Тільки така схема роботи – це прямий шлях до високої конверсії сайту.

Переваги

 

 

Продажі і маркетинг

 

Помітний дизайн

 

Оптимальні підсумки

Ми піднімаємо конверсію до максимальних піків і працюємо над завданням примноження продажів. Перше в списку: аналіз потреб аудиторії; вивчення сильних і слабких сторін конкурентів; підготовка контенту.Стандартизований підхід в розробці сайтів надалі приносить масу клопоту. Оскільки спочатку праця вкладається в дизайн, потім йде наповнення, під яке оптимізується сайт для пошукових машин. У підсумку ці маніпуляції погано відбиваються на дизайні. Ми ж робимо необхідні кроки по сайту до створення дизайну.За прототипом ми проведемо розробку ефективного продукту, який не знадобиться відправляти на доопрацювання, що вимагає значних фінансових вкладень. За початковим зразком замовник побачить можливий функціонал і дизайн.

Висновки

 ЗразокПрезентація Навчання
Багатофункціональний зразок + необхідний контент = готовий продукт для просування в Інтернеті.Ми представляємо вашим менеджерам дані нашого дослідження і готовий продукт.Наші клієнти автоматично отримують перевагу у вигляді вільного доступу на наші семінари та конференції.

Втілення в реальність

Одна справа створити бездоганний проект, зовсім інше – реалізація.

Чим займаємося ми?

ПромоКорпоративі сайтиМагазини
Промо-сторінка в професійному виконанні + контент і налагоджена аналітика.

Від 9400 грн.

Висококваліфікований дизайн в поєднанні з відрегульованою аналітикою і налагоджені зв’язки з клієнтами.

Від 14 000 грн.

Магазини або каталоги з дизайном в професійному виконанні та версткою сайту.

Від 16 000 грн.

 

Чому саме ми?

 

Персональний підхід:Комплекс послуг:Довготривала співпраця:
Розробка проекту вимагає продуктивних і результативних дій інноваційного характеру, при цьому ми беремо до уваги побажання клієнта і специфіку бізнесу. Ми гарантуємо не просто найвищі стандарти якості, через проект клієнта ми прагнемо до вдосконалення бізнес процесів – від дослідження сайту до виявлення механізмів розвитку і продуктивних рішень.За нами розробка від простих і нехитрих сайтів до архіскладних проектів. Ми надаємо широку лінійку послуг – SEO-підтримка, модифікація системи для підняття позицій сайту, навчання, комплекс технічних операцій для підтримки працездатності сайту і розвиток бізнесу.Ми гарантуємо не просто найвищі стандарти якості, через проект клієнта ми прагнемо до вдосконалення бізнес процесів – від дослідження сайту до виявлення механізмів розвитку і продуктивних рішень.

 

Є проект? - Напишіть нам
і отримаєте безкоштовну консультацію!
Разом ми:
Обговоримо
Оцінимо
Зробимо
Безкоштовна консультація
Як ми це робимо?
Терміни та вартість залежать від обсягів і складності робіт, прописаних в технічному завданні
Етап 1
Досліджуємо
Етап 2
Прототипуємо та напишемо ТЗ
Етап 3
малюємо дизайн
Етап 4
розробляємо
Етап 5
Тестуємо
Етап 6
Навчаємо
Етап 7
Запускаємо інтернет-маркетинг

Маркетингове проектування сайту

Замовили створення сайту з нуля? Створили індивідуальний дизайн, який відповідає цілям вашої компанії? І при цьому не досягаєте очікуваного результату? Користувачі все одно не оформляють покупку або швидко покидають ресурс, хоча він бездоганно виглядає? Причина тут криється в тому, що не було заздалегідь проведено маркетингове проектування сайту в Україні.

Як зазвичай відбувається створення ресурсу?

Замовник приблизно створює структуру, в залежності від наявності товарів і своїх побажань. Далі дизайнер малює сторінки, підбирає оригінальні поєднання, а потім це показує клієнту. Подобається йому чи ні? Коли всі моменти затвердили, то приступають до реалізації та в результаті виходить цілком гарний ресурс.

І ось користувач заходить на сторінку, починає щось шукати, але не знаходить його або ж не до кінця заповнює форму. А все це негативно позначається на продажах. Через деякий час замовник таки вирішує заново переробити сторінки, але вже з урахуванням проектування сайту в Києві з точки зору маркетингу?

Що ж це таке?

Це ретельне вивчення цільової аудиторії (береться до уваги вся Україна), її поведінку на ресурсах. На основі отриманих результатів складається сценарій взаємодії, розробляється структура і подальший план роботи.

Більшість бізнесменів просто не знають своїх користувачів. Вони не вивчають їх, не питають про інтереси, побоювання і просто не вміють з ними спілкуватися. І це їх головна помилка.

Етапи маркетингового проектування сайту в Україні

Це досить тривалий і кропіткий процес, який складається з таких дій:

  • вивчення аудиторії;
  • створення зразкового сценарію взаємодії користувача з майбутнім ресурсом.

Проводиться повне дослідження поведінки споживача на сторінках. До того ж беруться їх інтереси, інша важлива інформація. Крім цього шукають головні переваги саме вашого бізнесу.

Коли отримані дані вивчені та опрацьовані, на їх основі складається ціла стратегія. Все повинно бути зроблено так, щоб підштовхнути людину до покупки або замовлення послуги. Якісні тексти, відповідний дизайн, зрозумілі сторінки – це тільки сприяє підвищенню продажів.

Де шукати підрядника?

Чимало бізнесменів на етапі замовлення ресурсу просто ігнорують проектування сайту в Києві, вважаючи це непотрібною послугою. Але потім вони про це шкодують і змушені заново переробити сторінки. Звісно, вартість такого задоволення недешева. А може відразу провести дослідження.

Фахівці компанії «ITUA» надають повний комплект послуг. Це ще не всі позитивні моменти:

  • індивідуальний підхід до проектів;
  • контроль виконання роботи;
  • тривале співробітництво.

В результаті ви отримуєте не просто надійного виконавця, а партнера для співпраці на довгі роки.

Поставили собі за мету замовити маркетингове проектування сайту в місті Київ? Тоді залишайте заявку на сайті «ITUA». У найкоротші терміни з вами зв’яжуться менеджери для уточнення деталей. Після цього вони зможуть сказати, яка точна ціна на проектування сайту і скільки піде часу на реалізацію. Зробіть перший крок для реалізації успішного бізнесу.

click fraud detection