CRM система в Україні

Впровадження CRM-системи – розвиток бізнесу і зростання прибутку

Клієнти – це важлива складова будь-якого бізнесу. Ось чому керівники та менеджери так намагаються відстежувати та вивчати відносини з ними. Але, не зважаючи на такі дії, багато бізнесменів так і не можуть залучити замовників, утримати старих. Вони не розуміють, у чому причина.

А ви запитайте у своїх співробітників, скільки вони часу витрачають на обробку інформації? Чи вчасно відправляють листи та зв’язуються з клієнтами? А може, ви перестанете втрачати час і автоматизуєте деякі процеси. Сучасна CRM-система в Україні здатна вирішити ці та багато інших завдань.

Що це таке СРМ-системи?

СРМ-система – це програмне забезпечення, що допомагає налагодити роботу з клієнтами, автоматизувати рутинні процеси. А ще це можливість навести порядок в загальній базі, зберігати інформацію про замовників в одному місці.

Правильне впровадження CRM-управління клієнтами та вже через якийсь період помітна позитивна динаміка:

 • покращилася ефективність роботи компанії;
 • став заощаджуватися час співробітників і керівників на виконанні рутинних завдань;
 • збільшилися продажі.

Підключена СРМ-система управління проектами підходить не тільки для великих підприємств, де надходять тисячі дзвінків, але і для малого і середнього бізнесу.

Можливості оснащення:

 • повна база з клієнтами;
 • доступ до даних;
 • зв’язок з телефонією;
 • контроль роботи співробітників;
 • комунікація між відділом.

Як впровадити CRM-систему в Україні у себе в компанії?

На сучасному ринку пропонується величезний рейтинг подібного програмного забезпечення. Воно між собою відрізняється різними технічними можливостями.

Але перш ніж ви почнете розбиратися з цими характеристиками, дайте відповідь на такі питання:

 • для яких цілей купуєте забезпечення;
 • скільки готові заплатити;
 • хто буде займатися впровадженням і підтримкою.

Коли розберетеся з цими пунктами, тоді приблизно уявите, який функціонал шукаєте.

На які характеристики звертати увагу при покупці CRM-системи в Києві?

Програмне забезпечення відрізняється такими параметрами:

 • призначення;
 • рівень обробки даних;
 • спосіб організації.

У чому особливості?

 1. За призначенням база поділяється на групи:
 • управління продажами;
 • маркетингова діяльність;
 • клієнтське обслуговування.

Система здатна аналізувати продажі, і робити прогнози. Уже можна підбити підсумки доходів і витрат компанії.

Є можливість окремо аналізувати маркетингові кампанії, переглядати їх результати.

Окремо відстежуються дзвінки, вносяться в базу, будуються плани роботи з отриманими відомостями.

 1. Інформація обробляється 3 різними способами:
 • інформаційний;
 • аналітичний;
 • колаборативний.

Перший пункт вважається найпростішою базою. Тут зберігають дані про клієнтів, здійснені угоди. Ще є доступ до звітів, документів.

За допомогою аналітики зробите звіти по проведених операціях, побудуєте прогнози. Всі внесені дані автоматично зберігаються.

У колаборативному забезпеченні у клієнта є можливість впливати на деякі процеси в компанії.

Якщо вас цікавлять відразу кілька пунктів, то вибирайте СРМ-системи інтернет-магазину з такими можливостями.

 1. Soft розділяється на 2 групи:
 • хмарна;
 • власний сервер.

Інформація зберігається на «хмарах» сервера. Це підходить для малого і середнього бізнесу, оскільки не потрібні додаткові витрати на обслуговування, обладнання.

При наявності власного сервера ви адаптуєте систему під свої вимоги.

Де вигідно замовити, купити?

Багато компаній пропонують свої послуги з продажу та впровадження програмного забезпечення. Деякі бізнесмени головним пунктом вибору роблять вартість налаштування CRM-системи, а потім шкодують про це. Оскільки продукт не відповідає їх вимогам, занадто складний в роботі.

Віддавайте перевагу тим фірмам, які мають досвід роботи з продуктами. Подивіться їх портфоліо клієнтів, переконайтеся в їх компетентності. Адже рано чи пізно сайт потребуватиме доопрацювання або налаштувань. Пам’ятайте, що ви шукаєте партнера для тривалої співпраці, а не просто виконавця ваших вимог.

Хотіли б купити CRM-систему в Києві, але не можете вибрати надійного партнера? Залишайте заявку на сайті компанії «ITUA». З вами зв’яжуться менеджери для уточнення інформації. Залежно від отриманих даних, вони запропонують найвигідніші варіанти для вашого бізнесу. Крім цього назвуть, яка ціна CRM-системи з установкою і скільки займе процес впровадження. Зробіть крок для поліпшення власного бізнесу.

Odoo CRM в Україні

Ідеальне рішення для ведення успішного бізнесу У діяльність вашої компанії почався хаос? Відділ маркетингу ніяк не може організувати нормальну роботу з клієнтами, угоди зриваються, завдання вчасно не закриваються. І в результаті незадоволені замовники просто йдуть до конкурентів. А всього цього можна було уникнути, просто запровадивши Odoo CRM.

Детальніше
ERP система

Програмне забезпечення для організації бізнес-процесів Починаючи свій бізнес, багато підприємців намагаються на всьому економити і обмежувати себе. Адже бояться, а раптом їх чекає невдача. Поступово робота налагоджується, прибуток зростає, число постійних клієнтів збільшується. І зрозуміло, що з таким навантаженням відділу маркетингу вже складно справлятися. І ось якраз на цьому етапі знадобляться ERP-системи.

Детальніше
Zoho

 Ідеальна система для малого та середнього бізнесу – Zoho CRM Zoho CRM Почали свою справу і зіткнулися з низкою проблем: співробітники не встигають вносити дані клієнтів в базу, губляться важливі листи, виникає плутанина. А на виконання рутинних питань витрачається занадто багато часу? Але ви хотіли б спростити роботу колективу і автоматизувати процеси? Впроваджена Zoho CRM … Продовження

Детальніше
Amo

Amo CRM в Україні  

Детальніше
Бітрікс24

– це хмарний сервіс, соціальна мережа компанії, в якій міститься набір інструментів для організації роботи компанії. Це  платформа, яка дає доступ до  великої кількості робочих процесів

Детальніше
Додаткові послуги
Мобільна адаптація сайтів

Сайт не адаптований під мобільні пристрої? Ви втрачаєте продажі та лояльних клієнтів, адже 50% покупок відбуваються через мобільні телефони!

Детальніше
Композитний сайт

Унікальна розробка для Bitrix-платформ, істотно збільшує швидкість роботи сайту. Швидше сайт – вище конверсія!

Детальніше
click fraud detection