CRM система в Україні

Odoo CRM в Україні

Ідеальне рішення для ведення успішного бізнесу У діяльність вашої компанії почався хаос? Відділ маркетингу ніяк не може організувати нормальну роботу з клієнтами, угоди зриваються, завдання вчасно не закриваються. І в результаті незадоволені замовники просто йдуть до конкурентів. А всього цього можна було уникнути, просто запровадивши Odoo CRM.

Детальніше
ERP система

Програмне забезпечення для організації бізнес-процесів Починаючи свій бізнес, багато підприємців намагаються на всьому економити і обмежувати себе. Адже бояться, а раптом їх чекає невдача. Поступово робота налагоджується, прибуток зростає, число постійних клієнтів збільшується. І зрозуміло, що з таким навантаженням відділу маркетингу вже складно справлятися. І ось якраз на цьому етапі знадобляться ERP-системи.

Детальніше
Zoho

 Ідеальна система для малого та середнього бізнесу – Zoho CRM Zoho CRM Почали свою справу і зіткнулися з низкою проблем: співробітники не встигають вносити дані клієнтів в базу, губляться важливі листи, виникає плутанина. А на виконання рутинних питань витрачається занадто багато часу? Але ви хотіли б спростити роботу колективу і автоматизувати процеси? Впроваджена Zoho CRM … Продовження

Детальніше
Amo

Amo CRM в Україні  

Детальніше
Бітрікс24

– це хмарний сервіс, соціальна мережа компанії, в якій міститься набір інструментів для організації роботи компанії. Це  платформа, яка дає доступ до  великої кількості робочих процесів

Детальніше
Додаткові послуги
Мобільна адаптація сайтів

Сайт не адаптований під мобільні пристрої? Ви втрачаєте продажі та лояльних клієнтів, адже 50% покупок відбуваються через мобільні телефони!

Детальніше
Композитний сайт

Унікальна розробка для Bitrix-платформ, істотно збільшує швидкість роботи сайту. Швидше сайт – вище конверсія!

Детальніше