Дизайн
Дизайн корпоративного сайту
Детальніше
Дизайн інтернет-магазинів
Детальніше
Редизайн сайтів
Детальніше
Розробка дизайну сайта

Ні для кого не секрет, що перше враження про будь-що складається в перші кілька секунд знайомства. І для того, щоб Ваш сайт справив на відвідувачів позитивне враження ми готові допомогти Вам оформити дизайн існуючого сайту або створити новий з ексклюзивним оформленням. Ви не можете визначитися з кольоровою гамою, в якій хочете бачити свій сайт? Ви … Продовження

Детальніше
Розробка фірмового стилю

Причинами, які є вагомими для прийняття рішення про розробку фірмового стилю є: – Компанія тільки з’явилася на ринку, і хоче заявити про себе за допомогою оригінального фірмового стилю і логотипу. – Фіксування всіх положень, які описують фірмовий стиль, метою чого є уникнення їх розмиття надалі. Такі заходи вживаються тоді, коли макети будуть створювати дизайнери, які … Продовження

Детальніше
Розробка логотипу
Детальніше
Додаткові послуги
Мобільна адаптація сайтів

Сайт не адаптований під мобільні пристрої? Ви втрачаєте продажі та лояльних клієнтів, адже 50% покупок відбуваються через мобільні телефони!

Детальніше
Композитний сайт

Унікальна розробка для Bitrix-платформ, істотно збільшує швидкість роботи сайту. Швидше сайт – вище конверсія!

Детальніше

Ні для кого не секрет, що перше враження про будь-що складається в перші кілька секунд знайомства. І для того, щоб Ваш сайт справив на відвідувачів позитивне враження ми готові допомогти Вам оформити дизайн існуючого сайту або створити новий з ексклюзивним оформленням.

Ви не можете визначитися з кольоровою гамою, в якій хочете бачити свій сайт?
Ви не знаєте, які шрифти будуть приємні погляду відвідувача?
Ви не впевнені в тому, яку форму композицій було б краще застосувати?
Не турбуйтеся — наші професіонали зроблять це за Вас!

Для того, щоб Ваш сайт виділявся навіть з найяскравіших сайтів конкурентів ми можемо використовувати Flash технологію.

         Розробка логотипу

Будь-який фірмовий стиль як правило починається з підбірки корпоративних кольорів, шрифтів, ну і звичайно ж з розробки логотипу (під виготовленням логотипів — мається на увазі розробка дизайну логотипу, ідеї і суть, які він висловлює). Що б почати роботу зі створення логотипу необхідно розуміти мету, на досягнення якої повинен працювати фірмовий стиль. Тільки після того, як мета буде зрозуміла і сформульована, розпочинається виготовлення логотипу.
Всі елементи, з яких складається логотип, згодом будуть використовуватися і у фірмовому стилі. Тому логотип повинен бути грамотно розроблений, з урахуванням колірних рішень, шрифтів, і ще ряду візуальних характеристик.
Під час розробки логотипу, як правило, створюється кілька унікальних варіантів логотипу, які в подальшому презентуються замовнику. Після вивчення всіх варіантів макетів, замовник обирає найбільш вподобаний йому макет, який далі змінюється і доводиться до досконалості. Завдяки такому методу розробки логотипів, ми отримуємо потрібний нам результат — а саме: максимально враховуємо побажання замовників, а також логотип дає максимальну віддачу на практиці.

Основними моментами розробки логотипу — являються:

— Опис логотипу, розробка його дизайну і закладені в нього ідеї («легенда»);
— Правила застосування різних обрисів логотипу;
— Кольори і шрифти які використовуються в дизайні логотипа;
— Вказівки щодо помилок у застосуванні логотипу.

Розробка фірмового стилю та створення логотипу для компанії — це гарний початок для успішного бізнесу. Адже саме фірмовий стиль і логотип є «обличчям» компанії. Саме вони складають перше враження про компанію та її продукти.
Якщо Ви потребуєте розробку і створення фірмового стилю в цілому або його окремих елементів, таких як наприклад логотип — Ви звернулися туди куди потрібно.

      Розробка фірмового стилю

Причинами, які є вагомими для прийняття рішення про розробку фірмового стилю є:

— Компанія тільки зʼявилася на ринку, і хоче заявити про себе за допомогою оригінального фірмового стилю і логотипу.

— Фіксування всіх положень, які описують фірмовий стиль, метою чого є уникнення їх розмиття надалі. Такі заходи вживаються тоді, коли макети будуть створювати дизайнери, які не брали участі в розробці фірмового стилю (логотипу).

Як би там не було, саме створений фірмовий стиль і логотип забезпечують запамʼятовуваність компанії споживачам і партнерам, тим самим значно підвищуючи її конкурентноздатність на ринку.
Ми можемо розробити не тільки фірменний стиль компанії в загальному, але й окремі його елементи.
Вартість розробки і створення фірмового стилю й логотипу залежать як від обсягу необхідної роботи, так і від побажань замовника. Все це після попереднього обговорення і затвердження описується в договорі на розробку фірмового стилю і логотипу.