Розробка дизайну

Дизайнерські послуги

Ні для кого не секрет, що перше враження про будь-що складається в перші кілька секунд знайомства. І для того, щоб Ваш сайт справив на відвідувачів позитивне враження ми готові допомогти Вам оформити дизайн існуючого сайту або створити новий з ексклюзивним оформленням.

 

         Розробка логотипу

Будь-який фірмовий стиль як правило починається з підбірки корпоративних кольорів, шрифтів, ну і звичайно ж з розробки логотипу (під виготовленням логотипів — мається на увазі розробка дизайну логотипу, ідеї і суть, які він висловлює). Що б почати роботу зі створення логотипу необхідно розуміти мету, на досягнення якої повинен працювати фірмовий стиль. Тільки після того, як мета буде зрозуміла і сформульована, розпочинається виготовлення логотипу.
Всі елементи, з яких складається логотип, згодом будуть використовуватися і у фірмовому стилі.

      Розробка фірмового стилю

Причинами, які є вагомими для прийняття рішення про розробку фірмового стилю є:

  • Компанія тільки зʼявилася на ринку, і хоче заявити про себе за допомогою оригінального фірмового стилю і логотипу.
  •  Фіксування всіх положень, які описують фірмовий стиль, метою чого є уникнення їх розмиття надалі. Такі заходи вживаються тоді, коли макети будуть створювати дизайнери, які не брали участі в розробці фірмового стилю (логотипу)

Основними моментами розробки логотипу — являються:

  • Опис логотипу, розробка його дизайну і закладені в нього ідеї («легенда»);
    Правила застосування різних обрисів логотипу;
  •  Кольори і шрифти які використовуються в дизайні логотипа;
  •  Вказівки щодо помилок у застосуванні логотипу.

Розробка фірмового стилю та створення логотипу для компанії — це гарний початок для успішного бізнесу. Адже саме фірмовий стиль і логотип є «обличчям» компанії. Саме вони складають перше враження про компанію та її продукти.
Якщо Ви потребуєте розробку і створення фірмового стилю в цілому або його окремих елементів, таких як наприклад логотип — Ви звернулися туди куди потрібно.

Як би там не було, саме створений фірмовий стиль і логотип забезпечують запамʼятовуваність компанії споживачам і партнерам, тим самим значно підвищуючи її конкурентноздатність на ринку.

Ми можемо розробити не тільки фірменний стиль компанії в загальному, але й окремі його елементи.
Вартість розробки і створення фірмового стилю й логотипу залежать як від обсягу необхідної роботи, так і від побажань замовника. Все це після попереднього обговорення і затвердження описується в договорі на розробку фірмового стилю і логотипу.

Дизайн корпоративного сайту

Корпоративний сайт як візитна картка компанії Сайт компанії – це основне джерело інформації про вашу фірму. Він розповідає її історію, сферу діяльності організації, залучає нових клієнтів і партнерів.  

Детальніше
Дизайн інтернет-магазинів

Дизайн інтернет-магазину – одна з важливих складових при просуванні вашого сайту Останнім часом все більше людей роблять свої покупки в онлайн-магазині. Це зручно, так як в асортименті часто великий вибір товару і сам процес не займає багато часу (завжди можна переглянути каталог за чашкою чаю). Та й зручна для покупця доставка.

Детальніше
Дизайн лендингів

Сучасний дизайн лендінгу – успішний продаж товарів або послуг

Детальніше
Редизайн сайтів

Новий дизайн – нове життя вашого сайту Стрімкий розвиток інтернет-індустрії призводить до того, що раніше хороші сайти втрачають позиції, а на їх місці виявляються інші ресурси. Адже технології не стоять на місці, і весь час удосконалюються, розвиваються. Тому бути в курсі останніх новинок як колись актуально. Те, що ще позавчора було останнім хітом, сьогодні вже … Продовження

Детальніше
Розробка дизайну сайта

Ні для кого не секрет, що перше враження про будь-що складається в перші кілька секунд знайомства. І для того, щоб Ваш сайт справив на відвідувачів позитивне враження ми готові допомогти Вам оформити дизайн існуючого сайту або створити новий з ексклюзивним оформленням. Ви не можете визначитися з кольоровою гамою, в якій хочете бачити свій сайт? Ви … Продовження

Детальніше
Розробка фірмового стилю

Причинами, які є вагомими для прийняття рішення про розробку фірмового стилю є: Компанія тільки з’явилася на ринку, і хоче заявити про себе за допомогою оригінального фірмового стилю і логотипу. Фіксування всіх положень, які описують фірмовий стиль, метою чого є уникнення їх розмиття надалі. Такі заходи вживаються тоді, коли макети будуть створювати дизайнери, які не брали … Продовження

Детальніше
Розробка логотипу
Детальніше
Додаткові послуги
Мобільна адаптація сайтів

Сайт не адаптований під мобільні пристрої? Ви втрачаєте продажі та лояльних клієнтів, адже 50% покупок відбуваються через мобільні телефони!

Детальніше
Композитний сайт

Унікальна розробка для Bitrix-платформ, істотно збільшує швидкість роботи сайту. Швидше сайт – вище конверсія!

Детальніше
click fraud detection