Розробка дизайнів

Залишити заявку
Зворотній зв'язок
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
Нам Довіряють [9]
Відгуки [5]
Додати відгук
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами

Дизайнерські послуги

Ні для кого не секрет, що перше враження про будь-що складається в перші кілька секунд знайомства. І для того, щоб Ваш сайт справив на відвідувачів позитивне враження ми готові допомогти Вам оформити дизайн існуючого сайту або створити новий з ексклюзивним оформленням.

Розробка логотипу

Будь-який фірмовий стиль як правило починається з підбірки корпоративних кольорів, шрифтів, ну і звичайно ж з розробки логотипу (під виготовленням логотипів — мається на увазі розробка дизайну логотипу, ідеї і суть, які він висловлює). Що б почати роботу зі створення логотипу необхідно розуміти мету, на досягнення якої повинен працювати фірмовий стиль. Тільки після того, як мета буде зрозуміла і сформульована, розпочинається виготовлення логотипу.
Всі елементи, з яких складається логотип, згодом будуть використовуватися і у фірмовому стилі.

Розробка фірмового стилю

Причинами, які є вагомими для прийняття рішення про розробку фірмового стилю є:

  • Компанія тільки зʼявилася на ринку, і хоче заявити про себе за допомогою оригінального фірмового стилю і логотипу.
  • Фіксування всіх положень, які описують фірмовий стиль, метою чого є уникнення їх розмиття надалі. Такі заходи вживаються тоді, коли макети будуть створювати дизайнери, які не брали участі в розробці фірмового стилю (логотипу)

Основними моментами розробки логотипу — являються:

  • Опис логотипу, розробка його дизайну і закладені в нього ідеї («легенда»);
    Правила застосування різних обрисів логотипу;
  • Кольори і шрифти які використовуються в дизайні логотипа;
  • Вказівки щодо помилок у застосуванні логотипу.

Розробка фірмового стилю та створення логотипу для компанії — це гарний початок для успішного бізнесу. Адже саме фірмовий стиль і логотип є «обличчям» компанії. Саме вони складають перше враження про компанію та її продукти.
Якщо Ви потребуєте розробку і створення фірмового стилю в цілому або його окремих елементів, таких як наприклад логотип — Ви звернулися туди куди потрібно.

Як би там не було, саме створений фірмовий стиль і логотип забезпечують запамʼятовуваність компанії споживачам і партнерам, тим самим значно підвищуючи її конкурентноздатність на ринку.

Ми можемо розробити не тільки фірменний стиль компанії в загальному, але й окремі його елементи.
Вартість розробки і створення фірмового стилю й логотипу залежать як від обсягу необхідної роботи, так і від побажань замовника. Все це після попереднього обговорення і затвердження описується в договорі на розробку фірмового стилю і логотипу.