Є проект? - Напишіть нам
і отримаєте безкоштовну консультацію!
Разом ми:
Обговоримо
Оцінимо
Зробимо
Безкоштовна консультація
Як ми це робимо?
Терміни та вартість залежать від обсягів і складності робіт, прописаних в технічному завданні
Етап 1
Досліджуємо
Етап 2
Прототипуємо та напишемо ТЗ
Етап 3
малюємо дизайн
Етап 4
розробляємо
Етап 5
Тестуємо
Етап 6
Навчаємо
Етап 7
Запускаємо інтернет-маркетинг

Сайт під ключ

Сайт під ключ – успішний початок розвитку онлайн-бізнесу

Вирішили організувати власний бізнес в інтернеті, але не знаєте з чого почати? В першу чергу вам потрібен власний ресурс. І це не повинен бути односторінковий ресурс із шаблонним дизайном. Якщо хочете розвиватися й отримувати прибуток від своєї діяльності, то вам буде потрібен повноцінний сайт під ключ в Києві.

Оскільки ви тільки починаєте свій бізнес у мережі, то ресурс буде створюватися з нуля. А це досить складний і тривалий процес. І займатися його реалізацією повинна команда фахівців. Зрозуміло, що ціни на подібні послуги будуть немаленькими.

Ось бізнесмени-початківці запитують, а чи може створенням сайту під ключ займатися одна людина? Звісно може. Правда, він повинен бути фахівцем у всіх сферах. Але як показує практика, такого універсального працівника просто не існує. І в результаті ресурс виходить з величезною кількістю помилок.

Як відбувається розробка сайтів під ключ?

Як вже було вище сказано, це трудомісткий процес, що вимагає уваги та точності на будь-якому етапі. За кожен процес відповідає окремий фахівець. Тільки так у результаті вийде ідеальний продукт.

І перш ніж фахівці приступлять до роботи, вас обов’язково запитають, а що саме ви хочете? Це питання цілком логічне. Оскільки корпоративний сайт або той же сайт-візитка відрізняються між собою призначенням, складністю виконання і багатьма іншими факторами.

Перш ніж звертатися до професіоналів за допомогою, дайте відповіді на такі питання:

 • мета створення ресурсу;
 • основна аудиторія;
 • подальший розвиток, підтримка.

Також ви повинні пояснити менеджеру специфіку свого бізнесу, розповісти більше про продукцію, назвіть основних конкурентів. Ця інформація і стане основною для формування завдання.

З чого складається комплексна розробка?

 1. Дизайн.

Оформлення – це обличчя компанії або магазину і воно повинно бути бездоганним, оригінальним. Звичайно, вам ніхто не забороняє впровадити один з шаблонних варіантів, але ви будете схожі на всіх інших і свою унікальність просто втратите. Так що не заощаджуйте, а подбайте про власний дизайн.

 1. Верстка.

Коли макет намальований, приступають до верстки. На цьому етапі створення сайту під ключ у Києві важливо зробити так, щоб в майбутньому ресурс добре показувався на всіх наявних браузерах. Адже ви ж не знаєте, де саме вас знайде користувач.

 1. Програмування.

Тут вибирають систему управління. Від неї залежить зручність користування, подальша доробка ресурсу. Так що немає сенсу купувати безкоштовний «движок». Вибираючи CMS, вивчіть ринок і подивіться, скільки компаній працює з таким продуктом.

 1. Контент.

Ресурс наповнюється корисною для користувачів інформацією. Це опис товарів, послуг, фото, відео, контактні дані. Приступайте до написання текстів заздалегідь. Цим ви можете займатися самостійно або доручити фахівцям.

 1. Тестування.

Коли основні роботи завершені, то настає повна перевірка. Це дозволяє виявити можливі помилки та вчасно їх виправити.

 1. Хостинг.

Цей пункт, точно так само як і критерій з CMS вимагає особливої ​​уважності. У зв’язку з цим не приймайте рішень самостійно, а обов’язково консультуйтеся. Інакше в майбутньому проблем не уникнути.

Що далі?

Після всього цього ресурс готовий і їм можна користуватися. Фірми, які за свої послуги беруть занадто дешево, після здачі припиняють співпрацю.

Але щоб готові проекти приносили прибуток одного кваліфікованого створення мало. Їм потрібні технічна підтримка і просування в пошукових системах. А це все теж має виконуватися грамотними співробітниками.

Якщо ви зважитеся замовити сайт під ключ в «ITUA», то отримаєте такі переваги:

 • індивідуальний підхід до кожного проекту;
 • повний контроль;
 • надання додаткових послуг.

Цікавить створення сайтів під ключ в Україні? Тоді зв’язуйтеся з фахівцями «ITUA». Їм під силу вирішити будь-яке завдання. Після отримання необхідної інформації прорахуються підсумкова ціна на веб-сайт під ключ Бітрікс, терміни виконання. Почніть свій бізнес онлайн з успішного ресурсу.

click fraud detection