CRM Battle: Бітрікс 24 vs AmoCRM – порівняння двох систем

Давайте розберемося, що це за системи такі, amoCRM і Бітрікс24:

amoCRM – вузьконаправлена ​​система, яка відноситься до класичних CRM-систем. Вона закриває потреби будь-якого бізнесу в автоматизації відділу продажів. Добре підходить для роздробу.

Бітрікс24 ж, навпаки, пішов по шляху массмаркета і створив систему, де є всі необхідні інструменти для управління бізнесом. Б24 – НЕ CRM, а цілий корпоративний портал, де люди можуть не тільки керувати продажами, але і спілкуватися, ставити завдання і вести проекти, зберігати файли, систематизувати бізнес-процеси, вести базу знань, планувати зустрічі, проводити конфколли, як в ZOOM.

Для яких завдань більше підходить amoCRM? І для яких типів / тематик / масштабів бізнесу?

amoCRM виконує свою головну місію по частині CRM – облік продажів і управління взаємовідносинами з клієнтами. Якщо говорити про наш досвід, то найчастіше до нас звертаються галузі Інфобізнес (продажу курсів) або забудовники, яким, наприклад, в стислі терміни потрібна зручна система для продажу квартир. Система легко інтегрується з платформами з продажу та оренди нерухомості, а також з інтернет-магазинами (роздріб). За допомогою відкритого API, amoCRM синхронізується з усілякими ПО і Task-менеджерами.

Для яких завдань більше підходить Бітрікс24? І для яких типів / тематик / масштабів бізнесу?

Бітрікс24 підходить для будь-яких завдань. Система масштабована і має два види рішень: “” хмара “” і коробку.

Хмара – рішення “” під ключ “” з абонентськими внесками, що не вимагає установки і оренди сервера. Працює в будь-якому браузері, а всі дані зберігаються в хмарному сховищі.

Коробка – встановлюється на сервер або хмарний хостинг провайдера. Програмно допрацьовується під будь-які потреби бізнесу завдяки відкритому коду.

Найчастіше хмарні рішення вибирають малий і середній бізнес, а коробку – середній + і Enterprise-сегмент.

Бітрікс24 підходить під будь-які типи, тематики і масштаби бізнесу за рахунок своєї універсальності. Бітрікс24 – це не тільки CRM-система, а ряд модулів, які допомагають роботі ВСІХ департаментів компанії. Як результат, вона виглядає складніше в порівнянні з amoCRM. Але ви завжди можете приховати не використовуються модулі!

У свою чергу amoCRM, має простий і приємний інтерфейс спрямований на оптимізацію продажів. Там немає нічого зайвого, тільки найнеобхідніше для автоматизації процесу продажу кінцевому споживачу.

А тепер, увага – бонус – в описі відео ви знайдете посилання на порівняльну таблицю по функціональності amoCRM і Бітрікс24. ”

Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами